Notice: Undefined index: product_id in /var/www/bizz.monolith.in.ua/catalog/model/catalog/article.php on line 22 Як реалізувати свій творчий потенціал, «Ай-Кім: Морозиво для Лесі» - нова дитяча книга

Креативне письмо, або як схопити ідею за хвіст

12 January 2018       views 1948


Креативне письмо — універсальний інструмент в умілих руках. За його допомогою ви легко реалізуєте свій творчий потенціал. Це така собі програма вправ, планування та упорядковування власних арт-поривів. По суті, це і є творчий порив.


Приділяти увагу розвитку письменницьких навичок почали нещодавно. В Україні відомо кілька творчих проектів та курсів, діяльність яких спрямовано саме на літературний потенціал всіх охочих.


Якщо у вас непереможний запал до літературного процесу, то creative writing — це те, що треба. Почавши з есе, вже за кілька місяців копіткої праці ви збагатите свій словниковий запас, впевненіше застосовуватимете прийоми.


Як ви гадаєте, чому саме зараз ми вирішили розповісти вам про креативне письмо та творчий процес створення літературного твору взагалі? Наша підказка: це певним чином пов’язано з виходом нової книжки Таіс Золотковської) До речі, її нову дитячу книгу «Ай-Кім: Морозиво для Лесі» можна замовити у нас на сайті: https://bizz.monolith.in.ua/uk/books/ay-kim


Усі подробиці вже незабаром у нашому блозі!


Advise to read