Notice: Undefined index: product_id in /var/www/bizz.monolith.in.ua/catalog/model/catalog/article.php on line 22 «Вознесіння» Девіда Блейна, плакат Планета Земля, видавництво Моноліт Бізз

«Вознесіння» Девіда Блейна

 Політ Девіда Блейна на повітряних кулях

 

2 вересня 2020 американський ілюзіоніст Девід Блейн у прямому етері здійснив політ на 54 повітряних кулях над пустелею штату Аризона, піднявшись на висоту 7 600 м.

 

На підготовку проєкту, який сам Блейн назвав «Вознесінням», знадобилося приблизно 10 років. Увесь цей час команда каскадерів і експертів із польотів, погоди і скайдайвінґу готувалася до того, щоб ілюзіоніст зміг ухопитися за мотузок повітряних куль і полетіти, мов герой якоїсь казки. Сам Блейн, готуючись до трюку, виконав коло 500 стрибків із парашутом і отримав офіційну ліцензію на керування повітряною кулею, а також пройшов тренування дихання за низького рівня кисню.


 

Девід Блейн

 

Вуличний маг Девід Блейн, який раніше заморожувався у кризі, на тиждень закопувався в землю у пластиковому контейнері під тритонним резервуаром із водою, 35 годин стояв на вершині 22-метрової колони, впродовж 44 днів залишався без їжі в ящику, підвішеному над Темзою, затримував подих на 17 хвилин і 4 секунди, й навіть вистрілював собі в рот із пістолета, ловлячи кулю зубами, після народження дочки Десси вирішив, що більше не виконуватиме страшних трюків. Тому «Вознесіння» подарувало всьому світові тільки позитивні емоції, а його політ, який тривав десь із годину, зібрав мільйони переглядів на YouTube. Удосталь налітавшись, Блейн відстебнув від себе зв'язку куль, розкрив парашут і успішно приземлився.

 


Карта переміщень Девіда Блейна під час польоту на повітряних кулях


Трансляція «Вознесіння» Девіда Блейна


Ця стаття з крутого проєкту «Розумний плакат Планета Земля»! Хочеш дізнатися про нього докладніше? Тоді тисни сюди!


А ще у нас є захоплюючі плакати «Сонячна система» і «Глибини океану».