Notice: Undefined index: product_id in /var/www/bizz.monolith.in.ua/catalog/model/catalog/article.php on line 22Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /var/www/bizz.monolith.in.ua/catalog/controller/common/footer.php on line 6 Як створювалась книжка Андрія Степури «WOW-виступ по-українськи»

Від Цицерона до Степури

31 August 2018       views 3584


Наше знайомство з Андрієм Степурою розпочалося ще 2016 року, коли ми напередодні Львівського форуму видавців запросили його на презентацію книжки «Пекельний тиждень» у якості спікера. Ви можете продивитися відео з тієї зустрічі.Того ж року Андрій поділився з «Моноліт-Bizz» наміром написати книжку про ораторську майстерність. Частину рукопису автор надіслав нам уже в кінці 2017-го. Тоді там також були й посилання на публічні виступи різних промовців, які Степура задумував перетворити на QR-коди. Ми гідно оцінили такий новаторський підхід, бо, хоч і слідкуємо за останніми книжковими новинками, проте книжка з QR-кодами в самому тексті нам до цього не потрапляла в руки. Отже, ми радо взялися за роботу! Наш головний редактор Олександра Чепенко особисто листувалася з автором, уточнюючи кожен момент, який міг здатися спірним чи складним у виконанні. Тимчасом Андрій Степура дописував книжку й сайт, на якому зібрані всі відео, посилання на які були трансформовані в QR-коди: http://wowbook.in.ua. Спочатку робоча назва книжки була «Сучасна ораторська майстерність», але потім вирішили все ж таки використати більш гучну: «WOW-виступ по-українськи. Ноу-хау сучасного оратора»

А потім було ще багато-багато цікавого…


23.07.2018

Студія графічного дизайну та копірайтингу ColorSpace™ надіслала нам два варіанти обкладинки.


  


На обох — зображення статуї Цицерона, давньоримського політичного діяча і, що дуже важливо, видатного оратора. Це ж йому належить вислів: «О часи, о звичаї!» (O tempora, o mores!), — який ви точно чули або навіть учили напам’ять, якщо проходили курс латині. 


Перший варіант здався нам більш виграшним, тому вирішили зупинитися на ньому й показали автору. Виявилося, що в Андрія Степури було своє бачення обкладинки, і його дизайнер також дещо підготував ;)
03.08.2018

Ми були раді такому ентузіазмові автора й вирішили провести голосування за обкладинку в Facebook та Instagram. Наші читачі проявили неабияку активність!
 


06.08.2018

Багато коментаторів писали про те, що обидві обкладинки їх не задовольняють цілком, тому ми пішли назустріч своїм читачам і спільно з автором запропонували нові варіанти.


 


Ось такий вигляд насправді мали замасковані Андрієм зображення книжки:
07.08.2018

Опублікували нові обкладинки й отримали неабиякий зворотний зв’язок від коментаторів, які ділилися своїми враженнями або просто голосували за 1-й чи 2-й варіант.


 Також зробили пост в Instagram, де нашим фоловерам більше припала до смаку друга обкладинка.


 


Андрій Степура зробив репост публікації про повторний вибір обкладинки в Facebook, і на його сторінці також почалося палке обговорення.


 


Важливо сказати, що підписники дуже люблять автора, а тому переважна більшість з них проголосувала за першу обкладинку, з фотографією Андрія. Та якщо ви були уважними, то помітили, що фоловери нашої сторінки в Facebook теж частіше голосували саме за перший варіант.


15.08.2018

Ясна річ, після такого палкого обговорення обкладинок у соціальних мережах ми погодилися з думкою читачів, які хотіли бачити на обкладинці фото Андрія Степури! Тепер залишалася справа за малим, як здавалося спочатку, — доопрацювати обкладинку. Ви будете здивовані, дізнавшись, скільки деталей ми додавати й прибирали, а потім знову вносили зміни й відміняли їх…


 
17.08.2018

Паралельно також тестували QR-коди. Серед величезної кількості з них лише два відправляли читача до «неправильного» відео. Та це нічого, бо, помітивши помилки, наша команда швидко їх виправила.


 
Наприклад, QR-код, який відсилав нас до виступу Темпл Ґрандін, замінили.


20.08.2018

Ви, мабуть, думаєте, що ми обрали якийсь варіант обкладинки з тих трьох, що розглянули 15 серпня? Дарма, бо ми знову повернулися до початкового, у якому колір вигуку «WOW» переходить з червоного в синій, і вже обираємо, які частини обкладинки стануть лакованими.Вирішили все ж таки покривати лаком логотип і «WOW», але це не точно ;)

Крім того, трішки «погралися» із кольорами та яскравістю обкладинки.


 


21.08.2018

Тепер у нас з’явилися нові ідеї щодо оформлення обкладинки. А коли ж іще, якщо книжку ось-ось треба здавати в друк? Пробували також частину назви зафарбувати оранжевим, але цей варіант узагалі нікому не сподобався:


 


Після цього почалося обговорення в спільному чаті двох обкладинок-фіналістів:


 Усе ж таки зупинилися на першому варіанті, бо нам він здався більш сучасним, ніж той, для якого було використано шрифт, схожий на старослов’янський:


 


22.08.2018

Ось ми й на фінішній прямій, уже можна повідомляти читачам про остаточний вигляд обкладинки.


 


Далі буде…


«WOW-виступ по-українськи. Ноу-хау сучасного оратора» можна замовити тут.


Advise to read