Photos

Дівчинка. Дівчина. Жінка

Девочка. Девушка. Женщина


About the book

Кожна жінка з'являється на світ для любові, щастя і безмежного розвитку своєї природи. На жаль, любов у родині пізнають не всі, і дитячо-батьківські відносини, як компас, вказують шлях туди, де зустріч із труднощами неминуча.


Книжка відомого психолога, психотерапевта Марка Бартона розповість про любов. Про любов дівчини і жінки до себе. Про любов матері до доньки. Про любов батька до доньки.

Змалечку нас намагаються долучити до цього великого почуття: вчать любити батьків, братів, сестер, друзів, тварин, школу, роботу і безліч інших речей, на які спрямовується нашу увагу. Акцент із себе зміщується кудись назовні. Нас не вчать, як любити себе.


Внутрішня робота на шляху до успіху починається з прощення і любові до себе. Ці дві умови — основа. Без них далеко не підеш, тому потрібно вчитися любити саме себе.

Ця книжка про шлях до себе і відновлення гармонії зі своїм внутрішнім світом.

Удосконалюйтеся і шукайте себе! Адже тільки зрозумівши й усвідомивши своє внутрішнє «Я», ми зможемо прийняти себе, полюбити і насолодитися радістю життя.

Read more

Gallery


About the author

Марк Бартон — психолог, гіпнотерапевт, кризовий сімейний консультант, коуч, телерадіоведучий. Автор безлічі курсів і майстер-класів, які допомагають людям поліпшити якість життя і налагодити взаємини в сім’ях.

Автор і ведучий реаліті-шоу «Вагітний тато», «Татко і матусі».

Виріс у сім'ї вірян. Як розповідає сам Марк, шлях до професії психолога починався ще в ранньому дитинстві із залучення до духовного розвитку людини. Уже тоді він відчував, що мусить зрозуміти, як улаштована людська душа.

Марк веде активну професійну діяльність. Як експерт із особистісних і сімейних відносин він допомагає жінкам і чоловікам звільниться від негативних сценаріїв життя, низької самооцінки. Занурює людину вглиб особистісного опрацювання з метою досягнення гармонії і усвідомленості.

Read more

Quotes from the book


Recommended editions


Reviews of the book

Bloggers and active readers!

Do you like this book? If you are a blogger with at least 25000 active followers and experience reviewing new books, we will be happy to send you a free copy. Text us.

Tell us what you think; write about everything and anything that you’ve noticed! Good or bad. We urge you to write honest and impartial reviews!

Publishing data

Download a high quality cover for this publication.

Download high quality images for this publication.

Download an up-to-date price list.

  • Cover: hard
  • Size: 150х220 мм
  • Number of pages: 224
  • Paper type: offset
  • ISBN: 978-617-7966-47-9

OVER THE BOOK HARDLY WORKED