Photos

Думай і винаходь

Думай и изобретай


About the book

Однією зі складових сучасної успішної людини є креативність та винахідливість. Але як вигадати те, чого раніше не існувало? Та ще й так, щоб це було суперзатребувано вже сьогодні?

Усередині кожного з нас живе справжнісінький винахідник. Просто одного разу його треба розбудити і змусити працювати. І тоді у світі з’явиться щось нове.

 

Книжка «Думай і винаходь» Тима Скоренка пропонує незвичайні експерименти для пробудження внутрішнього винахідника кожного з нас. Також ваша дитина дізнається з неї безліч цікавих реальних історій, що підштовхнуть до геніальних думок.

Спробуйте, запропонувати своїм дітям таку гру — винайти чи вдосконалити щось! Побачите, з яким ентузіазмом вони візьмуться за справу і почнуть сипати ідеями! І не сумнівайтеся, вам захочеться розв’язувати завдання не менше, ніж вашому юному винахіднику!

 

Шість причин прочитати цю книжку:

 Формує образне мислення.

 Сприяє розвитку творчого потенціалу.

 Ознайомлює з алгоритмом винаходів.

 Розвиває інтелект.

 Вчить спостережливості й уважності.

 Розширює світогляд.

 

Щоб краще розуміти механізм появи нових винаходів, варто познайомитись із тим, як винаходять інші. У книжці ви прочитаєте про те, як з’явилися 3D-ручка і мікрохвильова піч, липкі папірці для нотаток і розумний бджолиний вулик, чого тут тільки немає!

 

Про деякі винаходи неможливо читати без сміху. Як вам, приміром, будильник-шредер, який подрібнює грошову купюру, якщо ви не встаєте за дзвінком? А котячий туалет із підігрівом? А скакалка, що змінює колір? А ілюмінатор для собак, вбудований у паркан? А шпалери із бульбашками? Проте деякі винаходи реально рятують людям життя — ліки й вакцини, фільтри для води в Африці, надувні велосипедні шоломи, автомобільне скло «триплекс», що не б'ється. І все це колись було придумано й винайдено розумними і спостережливими людьми!

 

Ну і, звичайно ж, книжка повідає про те, що потрібно робити, аби ваш винахід не поцупили. Звісно, запатентувати його! Інакше може статися та сама історія, що з італійцем Антоніо Меуччі. Не чули про нього? І ніхто не чув. А саме він тимчасом винайшов телефон! Але не зміг запатентувати, і всі лаври дісталися за кілька років іншому винахіднику!

 

Уперед до винаходів!

Read more

Gallery


About the author


Тимофій (Тим) Юрійович Скоренко — сучасний письменник, журналіст та популяризатор науки. Закінчив Білоруський національний технічний університет, де здобув професію фахівця з двигунів внутрішнього згоряння.

Автор півтора десятка книжок різних жанрів — як художніх, так і нон-фікшн. Як спікер виступає в різних аудиторіях з науково-популярними лекціями та майстер-класами з піару та журналістики. Лауреат низки професійних та жанрових премій.

Захоплюється туризмом, подорожами автостопом, колекціонуванням метеликів та читанням енциклопедій.

Read more

Broadside


Quotes from the book


Recommended editions


Reviews of the book

Bloggers and active readers!

Do you like this book? If you are a blogger with at least 25000 active followers and experience reviewing new books, we will be happy to send you a free copy. Text us.

Tell us what you think; write about everything and anything that you’ve noticed! Good or bad. We urge you to write honest and impartial reviews!

Publishing data

Download a high quality cover for this publication.

Download high quality images for this publication.

Download an up-to-date price list.

  • Cover: hard
  • Size: 170х250 мм
  • Number of pages: 96
  • Paper type: offset
  • ISBN: 978-617-7966-73-8