Photos

Gakken. Розумні ігри. Побудова навичок. 2–4 роки + наліпки і багаторазові сторінки для малювання

Наведення ліній. Малювання. Логічні пари. Лабіринти

Play Smart Skill Builders Age 2+

Tracing • Drawing • Matching Games • Mazes


About the book

У вправах книжки «Gakken. Розумні ігри. Побудова навичок. 2–4 роки» дитині пропонується:

 наводити прямі, хвилясті і вигнуті лінії, зигзаги, дуги;

• окреслювати контури;

 проходити лабіринти;

• шукати логічні пари;

• малювати від точки до точки тощо.

 

А отже, ваш малюк неодмінно навчиться:

 логічно мислити;

 розфарбовувати;

 співвідносити слово із зображенням;

 запам’ятає назви тварин, овочів, фруктів і багато чого іншого, розширюючи свій словниковий запас;

 познайомиться з цифрами від одного до п’яти.

 

До уваги батьків!

Коли дитина виконає вправу, можна поговорити з нею про те, що зображено на сторінці. Маля може показати й назвати тварин, об’єкти та кольори. Поміркуйте разом, які предмети на ілюстрації більші, а які менші. Або порахуйте зображені об’єкти. Кожне завдання ретельно розроблене таким чином, щоб розвивати конкретні навички. Проте малюку також дуже корисно буде поговорити з вами про картинки, які він бачить.


На цьому етапі надзвичайно важливо плекати любов до навчання, тому сторінки цієї книжки не обов’язково проходити у якійсь визначеній послідовності. Якщо маля виявляє інтерес до певної вправи, займайтеся, доки стане цікавості. Якщо ні — зробіть перерву чи перегорніть на іншу, цікавішу сторінку. 

Вправи у книжці розраховані на виконання за допомогою та під наглядом батьків. У кожної дитини свої темпи розвитку, і, виконуючи завдання разом, як одна команда, ви робите важливий крок до навчання з насолодою.

  

80+ яскравих наліпок використовуються в завданнях в ролі винагороди за виконану працю!

А ще малюк може помалювати на спеціальному багаторазовому полі наприкінці книжки!

Нумо розважатися — і навчатися!

  

Як працювати з книжкою:

 Прочитайте примітку «Батькам» і поясніть завдання дитині.

• Спеціальні позначки показують, які інструменти знадобляться для виконання вправи.

• Дозвольте дитині обрати заохочувальну наліпку та наклеїти її на завершену сторінку. Дослідження показують, що заохочення здатні підвищувати самооцінку.

• Похваліть дитину за чудову роботу!

  

Візьміть упевнений старт із Gakken!

Десятки мільйонів японських дітей виросли з любов’ю до навчання завдяки робочим зошитам «Розумні ігри» від Gakken. У перевіреної системи «Розумні ігри», розробленої освітянами й експертами з дитячого розвитку, один провідний принцип: навчатися має бути весело.

Дослідження показують, що навчання у веселій, захопливій формі допомагає зосереджувати увагу, закріплювати у пам’яті поняття і поліпшувати розуміння. Діти постійно вбирають у себе інформацію з навколишнього світу і схильні утримувати ту її частину, яка стимулює та вражає їх.

Read more

ABOUT THE SERIES

Одного разу до відомого педагога підійшла мама з маленькою дитиною.

— Підкажіть, будь ласка, — звернулася вона, — з якого віку потрібно починати виховувати дитину?

— А скільки вашій? — запитав педагог.

— Три.

— Ви спізнилися рівно на три роки.

Не відомо, чи побутує ця притча серед японців, але саме принципи раннього розвитку використані в серії книжок видавництва Gakken, яка нарешті вийшла і українською мовою.

В основу цього проєкту лягли методичні розробки професора психології Акіра Таго, широко відомого в Японії фахівця з розвитку інтелектуальних здібностей, і в дітей включно. Він запропонував системний підхід навчання і для дошкільнят.

Зошити Gakken припускають заняття крок за кроком, починаючи з двох років. Дитина просувається від простого до складного настільки поступово, що навчання — це щоразу УСПІХ. Кожен наступний зошит враховує навички, набуті на попередніх етапах.


Малюк разом із вами навчиться:

—  Упізнавати й писати букви і цифри.

—  Знаходити логічні пари і бачити відповідності.

—  Самостійно знаходити рішення досить складних логічних задач, включно з просторовими.

—  Логічно міркувати і приймати рішення.

—  Не просто рахувати від одного до двадцяти, а розуміти математичну логіку лічби і розв’язування задач.

—  Правильно тримати олівець і фломастер.

—  Малювати, розфарбовувати, проводити різні лінії.

—  Користуватися ножицями і клеєм.

—  Вирізати з паперу по прямих і вигнутих лініях.

—  Робити за зразком і навіть придумувати аплікації та інші вироби з паперу.

—  Згинати і клеїти деталі за схемами.

 

Формула успіху «Розумних ігор»:

• Мають вигляд розваг — настільки, що діти навіть не здогадуються, що вони розвивають важливі навички, поки обводять лінії і форми, вирізають і вставляють предмети, проходять лабіринти, створюють вироби і займаються іншими простими й цікавими заняттями.


• Залучають батьків: численні дослідження стверджують, що маленькі діти вчаться краще, мають вищий рівень грамотності і найбільш розвинені математичні і навіть соціальні навички, коли батьки беруть участь у процесі навчання. На кожній сторінці робочих зошитів є «замітки для батьків» з порадами, які допоможуть кожній дитині розвиватися.


• Доведено, що заняття за зошитами «Gakken. Розумні ігри» зміцнюють у дітей навички міркування, прийняття рішень і концентрації, що допомагає їм підготуватися не тільки до школи, а й до життя!


• Кожен зошит:

— містить понад 70 пізнавальних цікавих завдань і включає в себе відповідні віку вправи на розвиток дрібної моторики, мови, уваги, логіки, мислення та інших важливих навичок;

— укомплектований наклейками, які використовуються в певних завданнях і в ролі винагороди за добре виконану роботу;

— доповнений багаторазовою сторінкою «Пиши / Стирай».

 

Всі книжки лінійки «Розумні ігри» згруповані в окремі серії за віком:

— 2–4 роки;

3–5 років;

4–6 років.

 

Книжки серії «Gakken. Розумні ігри. 2–4 роки» допоможуть вашій дитині розвинути такі базові навички, як:

— дотримання вказівок і концентрація уваги до завданнях;

— розпізнавання букв і цифр;

— логічне мислення;

— кмітливість;

— розвиток мовлення і дрібної моторики.

 

Для дітей 2–4 років створені робочі зошити:

1. «Gakken. Розумні ігри. Лічба. 2–4 роки»

2. «Gakken. Розумні ігри. Англійська мова. Алфавіт. 2–4 роки»

3. «Gakken. Розумні ігри. Ранній розвиток. 2–4 роки»

4. «Gakken. Розумні ігри. Розвиток логіки. Звірята. 2–4 роки»

5. «Gakken. Розумні ігри. Розвиток здібностей. Кольори та форми. 2–4 роки»

6. «Gakken. Розумні ігри. Розвиток мислення. 2–4 роки»

7. «Gakken. Розумні ігри. Побудова навичок. 2–4 роки»

Editions included in the series:

Read more

Gallery


About the author


gakkenbooks.com

2-11-8, Nishi-Gotanda, Shinagawa-ku, Tokyo, Japan

Gakken — це одне з найбільших японських видавництв, лідер у виданні педагогічної літератури і посібників для навчання. Засноване 1947 року Хідето Фуруока. Місія компанії Gakken завжди полягала в тому, щоб випускати навчальні матеріали для дітей. До того ж засновники компанії впевнені, що навчання має розважати, тільки у такому разі воно буде ефективним.

Видавництво Gakken добре відоме своїми бестселерами в усьому світі. Розумні робочі зошити Gakken базуються на ретельних наукових дослідженнях дитячої психіки і особливостей здатності навчатися. Це одні з найпопулярніших навчальних матеріалів для дошкільних установ, дитячих садків і початкових шкіл, які дають дивовижні результати з максимальною ефективністю.


Крім значного видавничого бізнесу, Gakken також керує 14 000 навчальних центрів під назвою «Класи Gakken» і дитячими садками — всі вони опираються на успішну формулу, використану в їхніх робочих зошитах.


Всі вони використовують успішну формулу, так само задіяну і в робочих зошитах «Gakken. Розумні ігри». В основу методики лягли наукові розробки професора психології Акіра Таго, широко відомого в Японії фахівця з розвитку інтелектуальних здібностей, і у дітей зокрема.

Професор Акіра Таго понад 30 років досліджував психологічні особливості і пізнавальні здібності дошкільнят, щоб знайти максимально ефективний варіант навчання, що розвивав би не тільки необхідні навички, а й здатність дитини мислити.

 

Так з'явилися робочі зошити «Gakken. Розумні ігри» — найпопулярніші підручники в Японії (їх уже продано понад 42 мільйони копій, і до цього часу продається 1 мільйон копій щороку)!


Принципи Gakken в навчанні дошкільнят:

1) Метод «крок за кроком». Усі зошити створені таким чином, що завдання ускладнюються поступово, ледь помітно для малюка. Дитина, займаючись за зошитами, без поспіху освоює цілу серію навичок.

2) Похвала — двигун навчання. Японці радять хвалити дошкільнят якомога частіше. Вони впевнені, що саме похвала формує мотивацію до навчання. Навіть невелике досягнення дошкільняти — величезний крок на шляху до успіху.

3) Гра. Всі завдання у зошитах побудовані в ігровій формі, адже тільки так вони можуть сподобатися дітям. Тут врахована особливість людської пам’яті: ми запам’ятовуємо тільки те, що викликає емоції й цікаве.

4) Самостійність. У методичних вказівках до зошитів вказана рекомендація допомагати малюкові, тільки якщо він звертається за допомогою. Не виправляти виготовлене ним, не намагатися виконати завдання ідеально. Дитина має бачити, що вона може самостійно впоратися з різними завданнями. І батьки теж повинні це бачити і вчасно хвалити малюка за досягнення.

5) Одна сторінка на день. З огляду на особливості психіки дошкільнят зошити Gakken пропонують виконувати одне завдання (на одній сторінці) на день. І тільки якщо дитина проявляє ініціативу і хоче більше, збільшувати тривалість занять.

Read more

Broadside


Recommended editions


Reviews of the book

Bloggers and active readers!

Do you like this book? If you are a blogger with at least 25000 active followers and experience reviewing new books, we will be happy to send you a free copy. Text us.

Tell us what you think; write about everything and anything that you’ve noticed! Good or bad. We urge you to write honest and impartial reviews!

Gakken. Розумні ігри. Побудова навичок. 2–4 роки + наліпки і багаторазові сторінки для малювання

Наведення ліній. Малювання. Логічні пари. Лабіринти

240 грн

Publishing data

Download a high quality cover for this publication.

Download high quality images for this publication.

Download an up-to-date price list.

  • Cover: soft
  • Size: 220х300 мм
  • Number of pages: 66
  • Paper type: offset
  • ISBN: 978-617-7966-55-4

OVER THE BOOK HARDLY WORKED