Photos

Календар-гра на 2021 рік (російською мовою)

Календарь-игра на 2021 год (на русском языке)


About the calendar

Кожна сторінка календаря — окрема настільна гра. А також талант художника, помножений на почуття гумору всього видавничого колективу. Зібравши в кожному місяці цікаві свята, важливі історичні події і дати життя відомих людей, ми доповнили календар колоритними, соковитими ілюстраціями, які піднімають настрій тільки своїм виглядом. Ці картинки точно захочеться розглянути, адже на них безліч грайливих, жартівливих деталей. І навіть серйозні речі подаються легко, невимушено і викликають жвавий інтерес.

 

Для кого

Чи цікавий календар дітям? Так! Перевірено на своїх бешкетниках. Година тиші в будинку гарантована (а то й більше... ). Ваші діти без криків, сліз і поганих оцінок розширять свої знання з історії. А ви будете дивуватися, чому ж раніше так не вчили 

Чи цікавий календар для проведення спільного дозвілля? Так! Перевірено галасливою компанією друзів і родичів. Гра допоможе корисно і цікаво організувати дозвілля, коли до вас зайдуть гості. Оцінять календар і підлітки, і молодь. Тут є, над чим посміятися, що обговорити і про що посперечатися.

Чи цікаво буде дорослим з календарем? Так! Перевірено на собі особисто.

 

Фішки

— Календар 2021 оформлений незвично у вигляді 12 настільних ігор.

— В кожному місяці зібрані цікаві свята, важливі історичні події і дати життя відомих людей.

— Веселі ілюстрації підіймають настрій.

— Календар дозволяє корисно провести дозвілля, розширити кругозір.

 

Комплектація

До комплекту входить календар-гра, кубик, фішки та подарунковий тубус з гарним дизайном. Незвична упаковка перетворить календар-гру в яскравий і неповторний подарунок, яким можна потішити і дитину, і дорослого. До того ж тубус дозволить вам брати календар-гру із собою в похід на природу або до друзів, а також дбайливо зберігати улюблені ігри протягом багатьох років.

 

Як грати

Всього в грі може взяти участь від 2-х до 4-х осіб. Для початку треба визначити, хто піде першим. Кидаєте по черзі кубик і за величиною цифр, що випали, визначаєте порядок ходів.

Всі починають з клітинки «Старт», просуваючись на ту кількість кроків, яка випала на гральному кубику. Якщо потрапляєте на зелений кружечок, отримуєте право повторного ходу, якщо на червоний — наступний хід пропускаєте. Якщо зупиняєтеся на зеленій/червоною мітці з цифрою, то йдете вперед/повертаєтеся назад на вказану кількість кроків. Якщо втрапили на зелений кружечок із написом «2х», множите кількість кроків у цьому ходу на 2. Якщо ваша фішка стала на кружечку зі стрілкою, переміщаєте свою фішку на місце, вказане стрілкою. А якщо наступили на бомбочку, повертаєтеся на «Старт». Перемагає той, хто дістається фінішу першим.

 

Календар-гра стане чудовою розвагою для будь-якої компанії. Буде крутим подарунком собі й друзям.

Для покупки зовсім не обов’язково чекати Нового року! Вже зараз ви можете замовити календар на нашому сайті.

Read more

Gallery


About the author

Ілля Калімулін — дизайнер-ілюстратор, арт-директор студії «Мыслеформа».

Випускник Британської вищої школи дизайну за курсом «Візуальні комунікації». Досвід роботи понад 15 років.

Ознайомитися із роботами Іллі можна тут. 

Read more

Broadside


PACKAGE

Кожен календар-гра упакований у міцний тубус, що забезпечує збереження при транспортуванні!

До того ж стильний дизайн тубуса викликає незаперечне захоплення дітей і дорослих. Тож вам не доведеться морочитися з урочистою упаковкою, якщо ви вирішите зробити комусь подарунок!

Майте на увазі: тубус знадобиться вам неодноразово, коли, йдучи в гості до друзів, ви вирішите захопити гру із собою!

 

Розмір тубусу: 80х80х440 мм


Recommended editions


Reviews

Bloggers and active readers!

Do you like this book? If you are a blogger with at least 25000 active followers and experience reviewing new books, we will be happy to send you a free copy. Text us.

Tell us what you think; write about everything and anything that you’ve noticed! Good or bad. We urge you to write honest and impartial reviews!

Publishing data

Download a high quality cover for this publication.

Download high quality images for this publication.

Download an up-to-date price list.

  • Cover: soft
  • Packing: gift tube
  • Size: 416x590 мм
  • Number of pages: 13
  • Paper type: matte coated
  • ISBN: 978-617-577-269-0

OVER THE EDITION HARDLY WORKED