Photos

Комплект із п’яти книжок «Gakken. Розумні ігри. 4–6 років» + наліпки і багаторазові сторінки для малювання

Комплект із п’яти книжок «Gakken. Розумні ігри. 4–6 років»


About the kit

Третій комплект «Gakken», розрахований на 4–6 років, потішить вас найкращими традиціями успішного і радісного пізнання світу, до яких ви вже звикли із попередніми комплектами! Завдання, в основу яких покладено гру, захоплять увагу вашого малюка і допоможуть «навчатися без проблем».

Діти сприймають заняття за зошитами «Gakken» як розвагу, поринають у виконання завдань і засвоюють новий матеріал легко, без сліз і без проблем. Таким чином напрацьовується звичка вчитися весело й охоче. Нова інформація засвоюється наче сама собою, так само як і нові навички, що неабияк пригодяться у початковій школі. Вся лінійка розроблена найвидатнішими японськими вченими, психологами та методистами, які долучилися до розробки серії, щоб створити книжки найвищого ґатунку. 


До комплекту із п’яти книжок «Gakken. Розумні ігри. 4–6 років» увійшли:

1. «Gakken. Розумні ігри. Розвиток логіки. Звірята. 4–6 років»

2. «Gakken. Розумні ігри. Розвиток мислення. 4–6 років»

3. «Gakken. Розумні ігри. Побудова навичок. 4–6 років»

4. «Gakken. Розумні ігри. Розвиток здібностей. Цифри. 4–6 років»

5. «Gakken. Розумні ігри. Підготовка до школи. 4–6 років»

 

Таким чином комплект охоплює всі складові гармонійного розвитку дошкільняти, включно з:

— розфарбовуванням малюнків за буквами, символами і номерами;

— імітацією голосів тварин;

— пошуком відповідника за запропонованим зразком;

— підрахунком предметів певної категорії у групі;

— виготовленням поробок власноруч;

— співвіднесенням предметів із тінями;

— малюванням від крапки до крапки, від цифри до цифри;

— навичками лічби від одного до двадцяти, вмінням співвідносити цифру з відповідною кількістю предметів на малюнку чи відповідними числівниками;

— відновленням пропущених цифр, ознайомленням із фігурами і формами, лініями різного виду;

— встановленням порядку подій у серії ілюстрацій;

— складанням розповідей за малюнком;

— пошуком логічних пар;

— проходженням лабіринтів;

— групуванням предметів; пошуком однакових предметів у групі, пошуком предметів за певною ознакою;

— визначенням, що більше, а що менше, чого більше, а чого менше, яких предметів порівну;

— наведенням контурів по пунктирних лініях;

— доповненням малюнків наліпками;

— проходженням головоломок за інструкціями;

— співвідношенням частини і цілого;

— поділом предметів між звірятами;

— поділом предметів за кольором;

— опануванням елементарних навичок спілкування;

— вивченням «чарівних» слів тощо.

 

До уваги батьків!

Хоча системність знань та навичок, які отримує малюк, займаючись за зошитами «Gakken», — важлива, ще важливіше на цьому етапі плекати любов до навчання, тому сторінки цієї книжки необов’язково проходити у якомусь визначеному порядку. Якщо маля виявляє інтерес до певної вправи або зображення, займайтеся ними, доки стане цікавості. Якщо ні — зробіть перерву чи перегорніть на іншу, цікавішу сторінку.

Вправи у книжці розраховані на виконання за допомогою та під наглядом батьків. У кожної дитини свої темпи розвитку, і, виконуючи завдання разом, як одна команда, ви робите важливий крок до навчання з насолодою.

 

В книжках, що увійшли до комплекту наявні сторінки з яскравими наліпками, що використовуються в завданнях в ролі винагороди за виконану працю!

А ще малюк може помалювати на спеціальному багаторазовій сторінці «Пиши / Стирай» наприкінці кожної книжки!

Нумо розважатися — і навчатися!

 

Як працювати з комплектом:

 Прочитайте примітку «Батькам» і поясніть завдання дитині.

• Спеціальні позначки показують, які інструменти знадобляться для виконання вправи.

• Дозвольте дитині обрати заохочувальну наліпку та наклеїти її на завершену сторінку. Дослідження показують, що заохочення здатні підвищувати самооцінку.

 Похваліть дитину за чудову роботу!

  

Візьміть упевнений старт із Gakken!

Десятки мільйонів японських дітей виросли з любов’ю до навчання завдяки робочим зошитам «Розумні ігри» від Gakken. У перевіреної системи «Розумні ігри», розробленої освітянами й експертами з дитячого розвитку, один провідний принцип: навчатися має бути весело.

Дослідження показують, що навчання у веселій, захопливій формі допомагає зосереджувати увагу, закріплювати у пам’яті поняття і поліпшувати розуміння. Діти постійно вбирають у себе інформацію з навколишнього світу і схильні утримувати ту її частину, яка стимулює та вражає їх.

Read more

In kitAbout the author


gakkenbooks.com

2-11-8, Nishi-Gotanda, Shinagawa-ku, Tokyo, Japan

Gakken — це одне з найбільших японських видавництв, лідер у виданні педагогічної літератури і посібників для навчання. Засноване 1947 року Хідето Фуруока. Місія компанії Gakken завжди полягала в тому, щоб випускати навчальні матеріали для дітей. До того ж засновники компанії впевнені, що навчання має розважати, тільки у такому разі воно буде ефективним.

Видавництво Gakken добре відоме своїми бестселерами в усьому світі. Розумні робочі зошити Gakken базуються на ретельних наукових дослідженнях дитячої психіки і особливостей здатності навчатися. Це одні з найпопулярніших навчальних матеріалів для дошкільних установ, дитячих садків і початкових шкіл, які дають дивовижні результати з максимальною ефективністю.


Крім значного видавничого бізнесу, Gakken також керує 14 000 навчальних центрів під назвою «Класи Gakken» і дитячими садками — всі вони опираються на успішну формулу, використану в їхніх робочих зошитах.


Всі вони використовують успішну формулу, так само задіяну і в робочих зошитах «Gakken. Розумні ігри». В основу методики лягли наукові розробки професора психології Акіра Таго, широко відомого в Японії фахівця з розвитку інтелектуальних здібностей, і у дітей зокрема.

Професор Акіра Таго понад 30 років досліджував психологічні особливості і пізнавальні здібності дошкільнят, щоб знайти максимально ефективний варіант навчання, що розвивав би не тільки необхідні навички, а й здатність дитини мислити.

 

Так з'явилися робочі зошити «Gakken. Розумні ігри» — найпопулярніші підручники в Японії (їх уже продано понад 42 мільйони копій, і до цього часу продається 1 мільйон копій щороку)!


Принципи Gakken в навчанні дошкільнят:

1) Метод «крок за кроком». Усі зошити створені таким чином, що завдання ускладнюються поступово, ледь помітно для малюка. Дитина, займаючись за зошитами, без поспіху освоює цілу серію навичок.

2) Похвала — двигун навчання. Японці радять хвалити дошкільнят якомога частіше. Вони впевнені, що саме похвала формує мотивацію до навчання. Навіть невелике досягнення дошкільняти — величезний крок на шляху до успіху.

3) Гра. Всі завдання у зошитах побудовані в ігровій формі, адже тільки так вони можуть сподобатися дітям. Тут врахована особливість людської пам’яті: ми запам’ятовуємо тільки те, що викликає емоції й цікаве.

4) Самостійність. У методичних вказівках до зошитів вказана рекомендація допомагати малюкові, тільки якщо він звертається за допомогою. Не виправляти виготовлене ним, не намагатися виконати завдання ідеально. Дитина має бачити, що вона може самостійно впоратися з різними завданнями. І батьки теж повинні це бачити і вчасно хвалити малюка за досягнення.

5) Одна сторінка на день. З огляду на особливості психіки дошкільнят зошити Gakken пропонують виконувати одне завдання (на одній сторінці) на день. І тільки якщо дитина проявляє ініціативу і хоче більше, збільшувати тривалість занять.

Read more

Broadside


Recommended editions

Bloggers and active readers!

Do you like this book? If you are a blogger with at least 25000 active followers and experience reviewing new books, we will be happy to send you a free copy. Text us.

Tell us what you think; write about everything and anything that you’ve noticed! Good or bad. We urge you to write honest and impartial reviews!

Комплект із п’яти книжок «Gakken. Розумні ігри. 4–6 років» + наліпки і багаторазові сторінки для малювання

  • 1300 грн
  • 1200 грн

Publishing data

Download a high quality cover for this publication.

Download high quality images for this publication.

Download an up-to-date price list.

  • Cover: soft
  • Size: 5 шт. по 220х300 мм
  • Number of pages: 330
  • Paper type: offset

OVER THE EDITION HARDLY WORKED