Photos

Комплект із семи книжок «Gakken. Розумні ігри. 2–4 роки»  + наліпки і багаторазові сторінки для малювання

Комплект із семи книжок «Gakken. Розумні ігри. 2–4 роки»  


About the kit

Успішне і радісне навчання — без сліз, із насолодою і залюбки! Хіба не про це мріють сотні тисяч батьків у всьому світі? Доки інші мріють, японські вчені, психологи та методисти об’єдналися, щоб створити книжки для дошкільнят, що відповідають таким вимогам.

В основу методики покладено гру. Адже що може захопити малюка дужче? Ба більше, ігрова форма вмикає ще й емоційну складову навчання. Таким чином напрацьовується звичка вчитися весело і охоче.


Методика розвитку Gakken уже 30 років поспіль користується популярністю в Японії й у всьому світі. На неї багато років опирається навчальна система японських державних дитячих садків.

Завдяки особливостям подачі матеріалу розвиток дитини йде відразу у двох напрямках: формування навичок, необхідних для школи, і виховання успішної особистості. У цьому іполягають японські принципи розвитку дитини.

 

До комплекту із семи книжок «Gakken. Розумні ігри. 2–4 роки» увійшли:

1. «Gakken. Розумні ігри. Лічба. 2–4 роки»

2. «Gakken. Розумні ігри. Англійська мова. Алфавіт. 2–4 роки»

3. «Gakken. Розумні ігри. Ранній розвиток. 2–4 роки»

4. «Gakken. Розумні ігри. Розвиток логіки. Звірята. 2–4 роки»

5. «Gakken. Розумні ігри. Розвиток здібностей. Кольори та форми. 2–4 роки»

6. «Gakken. Розумні ігри. Розвиток мислення. 2–4 роки»

7. «Gakken. Розумні ігри. Побудова навичок. 2–4 роки»

 

Таким чином комплект охоплює всі складові гармонійного розвитку дошкільняти, включно з:

— навичками лічби і опануванням початків математики, ознайомленням із цифрами від одного до двадцяти, фігурами і формами, лініями різного виду;

— розфарбовуванням за номерами;

— малюванням від крапки до крапки, від цифри до цифри;

— вивченням перших англійських слів, візуальним знайомством із друкованими літерами, першими спробами наводити і писати букви;

— найпростішими логічними головоломками на кшталт лабіринтів на будь який смак та запит;

— пошуком відповідностей, підбором пар, пошуком зайвого;

— обведенням і наведенням контурів;

— виготовленням елементарних поробок;

— іграми на упізнавання звірят;

— вивченням «чарівних» слів;

— опануванням елементарних навичок спілкування тощо.


 До уваги батьків!

Хоча порядок чисел при лічбі або порядок букв у алфавіті важливі, ще важливіше на цьому етапі плекати любов до навчання, тому сторінки цієї книжки не обов’язково проходити у якомусь визначеному порядку. Якщо маля виявляє інтерес до певного числа або букви, займайтеся ними, доки стане цікавості. Якщо ні — зробіть перерву чи перегорніть на іншу, цікавішу сторінку.

Вправи у книжці розраховані на виконання за допомогою та під наглядом батьків. У кожної дитини свої темпи розвитку, і, виконуючи завдання разом, як одна команда, ви робите важливий крок до навчання з насолодою.

 

В книжках, що увійшли до комплекту наявні сторінки з яскравими наліпками, що використовуються в завданнях в ролі винагороди за виконану працю!

А ще малюк може помалювати на спеціальному багаторазовій сторінці «Пиши / Стирай» наприкінці кожної книжки!

Нумо розважатися — і навчатися!

 

Як працювати з комплектом:

 Прочитайте примітку «Батькам» і поясніть завдання дитині.

• Спеціальні позначки показують, які інструменти знадобляться для виконання вправи.

• Дозвольте дитині обрати заохочувальну наліпку та наклеїти її на завершену сторінку. Дослідження показують, що заохочення здатні підвищувати самооцінку.

 Похваліть дитину за чудову роботу!

  

Візьміть упевнений старт із Gakken!

Десятки мільйонів японських дітей виросли з любов’ю до навчання завдяки робочим зошитам «Розумні ігри» від Gakken. У перевіреної системи «Розумні ігри», розробленої освітянами й експертами з дитячого розвитку, один провідний принцип: навчатися має бути весело.

Дослідження показують, що навчання у веселій, захопливій формі допомагає зосереджувати увагу, закріплювати у пам’яті поняття і поліпшувати розуміння. Діти постійно вбирають у себе інформацію з навколишнього світу і схильні утримувати ту її частину, яка стимулює та вражає їх.

Read more

In kit


Gallery


About the author


gakkenbooks.com

2-11-8, Nishi-Gotanda, Shinagawa-ku, Tokyo, Japan

Gakken — це одне з найбільших японських видавництв, лідер у виданні педагогічної літератури і посібників для навчання. Засноване 1947 року Хідето Фуруока. Місія компанії Gakken завжди полягала в тому, щоб випускати навчальні матеріали для дітей. До того ж засновники компанії впевнені, що навчання має розважати, тільки у такому разі воно буде ефективним.

Видавництво Gakken добре відоме своїми бестселерами в усьому світі. Розумні робочі зошити Gakken базуються на ретельних наукових дослідженнях дитячої психіки і особливостей здатності навчатися. Це одні з найпопулярніших навчальних матеріалів для дошкільних установ, дитячих садків і початкових шкіл, які дають дивовижні результати з максимальною ефективністю.


Крім значного видавничого бізнесу, Gakken також керує 14 000 навчальних центрів під назвою «Класи Gakken» і дитячими садками — всі вони опираються на успішну формулу, використану в їхніх робочих зошитах.


Всі вони використовують успішну формулу, так само задіяну і в робочих зошитах «Gakken. Розумні ігри». В основу методики лягли наукові розробки професора психології Акіра Таго, широко відомого в Японії фахівця з розвитку інтелектуальних здібностей, і у дітей зокрема.

Професор Акіра Таго понад 30 років досліджував психологічні особливості і пізнавальні здібності дошкільнят, щоб знайти максимально ефективний варіант навчання, що розвивав би не тільки необхідні навички, а й здатність дитини мислити.

 

Так з'явилися робочі зошити «Gakken. Розумні ігри» — найпопулярніші підручники в Японії (їх уже продано понад 42 мільйони копій, і до цього часу продається 1 мільйон копій щороку)!


Принципи Gakken в навчанні дошкільнят:

1) Метод «крок за кроком». Усі зошити створені таким чином, що завдання ускладнюються поступово, ледь помітно для малюка. Дитина, займаючись за зошитами, без поспіху освоює цілу серію навичок.

2) Похвала — двигун навчання. Японці радять хвалити дошкільнят якомога частіше. Вони впевнені, що саме похвала формує мотивацію до навчання. Навіть невелике досягнення дошкільняти — величезний крок на шляху до успіху.

3) Гра. Всі завдання у зошитах побудовані в ігровій формі, адже тільки так вони можуть сподобатися дітям. Тут врахована особливість людської пам’яті: ми запам’ятовуємо тільки те, що викликає емоції й цікаве.

4) Самостійність. У методичних вказівках до зошитів вказана рекомендація допомагати малюкові, тільки якщо він звертається за допомогою. Не виправляти виготовлене ним, не намагатися виконати завдання ідеально. Дитина має бачити, що вона може самостійно впоратися з різними завданнями. І батьки теж повинні це бачити і вчасно хвалити малюка за досягнення.

5) Одна сторінка на день. З огляду на особливості психіки дошкільнят зошити Gakken пропонують виконувати одне завдання (на одній сторінці) на день. І тільки якщо дитина проявляє ініціативу і хоче більше, збільшувати тривалість занять.

Read more

Broadside


Recommended editions

Bloggers and active readers!

Do you like this book? If you are a blogger with at least 25000 active followers and experience reviewing new books, we will be happy to send you a free copy. Text us.

Tell us what you think; write about everything and anything that you’ve noticed! Good or bad. We urge you to write honest and impartial reviews!

Комплект із семи книжок «Gakken. Розумні ігри. 2–4 роки»  + наліпки і багаторазові сторінки для малювання

  • 1820 грн
  • 1620 грн

Publishing data

Download a high quality cover for this publication.

Download high quality images for this publication.

Download an up-to-date price list.

  • Cover: soft
  • Size: 7 шт. по 220х300 мм
  • Number of pages: 462
  • Paper type: offset

OVER THE EDITION HARDLY WORKED