Photos

Майстер дзвінка

Як пояснювати, переконувати і продавати телефоном

Мастер звонка

Как объяснять, убеждать, продавать по телефону


About the book

Книга «Майстер дзвінка. Як пояснювати, переконувати, продавати телефоном » - відмінна шпаргалка для тих, хто багато і щільно спілкується по телефону на роботі і хоче робити це майстерно. Її автор викладає відточену до блиску схему роботи з різними дзвінками - вхідними, вихідними, першими контактами, повторними дзвінками і т.п. Його прийоми допоможуть впоратися з будь-якими запереченнями співрозмовника, знайти єдине вірне рішення, визначити потребу і вдало продати навіть «сніг ескімосам». Звід скриптів від автора озброїть вас до зубів на випадок важливої ​​розмови в самих різних ситуаціях, Ви позбудетеся від «предконтактного мандражу», навчитеся викладати свої думки чітко і структуровано, очистите мову від непотрібних слів, станете оперувати ідеально вивіреними фразами, здатними досягти не тільки вуха , а й серця кожного, з ким вам доведеться спілкуватися.


Gallery


About the author

Євген Жигилій є спікером, веде бізнес-тренінги у власній компанії «Masterzvonka» і не тільки. Навчає продажу, спілкуванню по телефону, дає алгоритми розвитку мотивації, особистої ефективності, постановки і досягнення цілей.

Входить в Топ-10 найбільш затребуваних бізнес-тренерів. Досвід Євгена Жігілія включає роботу в рітейл-компанії і близько двадцяти років в продажах. Співпрацював з концерном Toyota, відділеннями «Білайн», компанією «Кінодоктор» та іншими.


Quotes from the book


Recommended editions


Reviews of the book

Bloggers and active readers!

Do you like this book? If you are a blogger with at least 5000 active followers, we will be happy to send you a free copy. Text us.

Tell us what you think; write about everything and anything that you’ve noticed! Good or bad. We urge you to write honest and impartial reviews!

Майстер дзвінка

Як пояснювати, переконувати і продавати телефоном

290 грн

Publishing data

Download a press release with relevant information.
Download press releases for all the publications.

Download a high quality cover for this publication.

Download high quality images for this publication.

Download an up-to-date price list.

  • Cover: hard
  • Size: 145х200 мм
  • Number of pages: 373
  • Paper type: offset
  • ISBN: 978-617-577-168-6

OVER THE BOOK HARDLY WORKED