Photos

Найліпша неофіційна енциклопедія для майнкрафтерів

Усі поради і хитрощі, яких не навчать офіційні посібники!

The Ultimate Unofficial Encyclopedia for Minecrafters: An A - Z Book of Tips and Tricks the Official Guides Don't Teach You


About the book

Комп'ютерні ігри, безперечно, дозволяють відволіктися, дають масу емоцій, але вони можуть виконувати не тільки ці функції. Також вони розвивають уяву, навички швидко думати і діяти. Однією з улюблених ігор користувачів є Minecraft.


Minecraft — одна з найпопулярніших ігор. Вона унікальна і універсальна: ви можете будувати дивовижні будівлі, боротися з монстрами, вивчати світ навколо — самотужки і з друзями. Якщо ви хочете домогтися максимальних результатів в Minecraft, вам необхідно застосовувати нестандартні рішення і використовувати ефективні прийоми гри.


Бажаєте дізнатися, де найбільше алмазів чи як захистити своїх селян уночі? Ця книжка — короткий шлях до всіх хитрощів, які вам треба знати, зокрема:

— Як спавнитися й убити висушувача

— Як урятувати дитинча зомбі-селянина

— Як створити портал без алмазного кайла

— Як створити таємний прохід за допомогою малюнків


Книжка у зручному форматі енциклопедії містить усі найважливіші поради щодо видобування, фермерства, будівництва, селян, Нижнього світу і ще багато чого!

Дізнайтеся все про входи і виходи гри, виживання й розвиток, а також про різноманітні моди, що поліпшують проходження рівнів.


Книжка проілюстрована корисними скриншотами. Завдяки їм і новачкам, і досвідченим майнкрафтерам легше будувати, битися, захищатися і виживати у світах, які вони творять.

Read more

Gallery


About the author

Меган Міллер — автор численних бестселерів по Minecraft (HacksforMinecrafters (бестселлер New York Times), HacksforMinecraftersMasterBuilder и HacksforMinecraftersCombatEdition).

Також Меган Міллер — досвідчений геймер: починала з олдскульних Castle Wolfenstein і Asteroids і вже в Minecraft 1.2 запускала в політ свиней, шукала фортеці за допомогою Ока Краю, будувала піраміди з цукрової тростини і придумувала хитромудрі способи знищення мобів.

Read more

Broadside


Quotes from the book


Recommended editions


Reviews of the book

Bloggers and active readers!

Do you like this book? If you are a blogger with at least 25000 active followers and experience reviewing new books, we will be happy to send you a free copy. Text us.

Tell us what you think; write about everything and anything that you’ve noticed! Good or bad. We urge you to write honest and impartial reviews!

Найліпша неофіційна енциклопедія для майнкрафтерів

Усі поради і хитрощі, яких не навчать офіційні посібники!

450 грн

Publishing data

Download a high quality cover for this publication.

Download high quality images for this publication.

Download an up-to-date price list.

  • Cover: hard
  • Size: 215х270 мм
  • Number of pages: 144
  • Paper type: offset
  • ISBN: 978-617-7966-61-5

OVER THE BOOK HARDLY WORKED