Photos

Розумний плакат «Глибини океану» (українською мовою)

Розумний плакат «Глибини океану» (українською мовою)


About the poster

Який рельєф має океанічне дно? На якій глибині починається зона вічного мороку? Яке підводне судно здатне витримувати занурення в багатокілометрову товщу води? Яка акула є найбільшою рибою?

Яких розмірів можуть досягати гігантські кальмари? З чого складається тіло риби-краплі?.. Чи не захопливо?

Про все це і про силу-силенну інших цікавинок розповість розумний плакат «Глибини океану». І не тільки розповість, але й покаже!

Те, що ще учора ховалося під товщею води, здавалося далеким і не зрозумілим, обернеться для ваших дітей цікавою, захопливою мандрівкою. І все завдяки тому, що:

- Інформація на плакаті чітко структурована. Все прив’язане до двох шкал — глибини і тиску. Простір плаката розділений на зони залежно від освітлення прошарків води і рельєфу океанічного дна. Іконки з QR-кодами, розташовані в центральній частині, містять інформацію про особливості різновидів живих організмів на різних глибинах Світового океану. Завдяки цьому, в свідомості формується підґрунтя для сприйняття практично будь-якого обсягу знань.

- Магія візуалізації творить дива! Все настільки чітко й очевидно, що ваша дитина запам’ятає структуру океану і назви найцікавіших його мешканців, просто дивлячись на плакат. Тільки погляньте, і самі все зрозумієте!

- Це по-справжньому розумний плакат! Ми забезпечили практично всі ключові об’єкти на ньому QR-кодами, за якими прихована маса корисних відомостей (а точніше — інформації вистачить на повноцінну книгу!). Просто наведіть на QR-коди камеру телефону — і пориньте в процес пізнання!

Будьте певні щодо достовірності інформації! Ми створювали цей плакат з ретельною увагою до деталей. Загальне співвідношення розмірів, а також точність технічних характеристик в ньому — на найвищому рівні. Навіть учитель біології буде радий такому подарунку!

Зручний формат — окрема фішка! Плакат легко кріпиться над робочим столом і стає доступним практично з будь-якого місця в кімнаті. Всі ключові об’єкти на ньому досить великого розміру.

Read more

ABOUT THE SERIES

Ми створили цілу серію розумних плакатів, які наочно, просто й цікаво розкажуть про складне. Головна мета — захопити дітей процесом пізнання. Адже навіть найбільш складні речі стають доступними для розуміння, якщо зробити процес їх вивчення захопливим.

Особливо легко це вдається з використанням сили візуалізації! Ви коли-небудь помічали, наскільки легше сприймається будь-яка інформація, якщо вона добре структурована і цікаво подана? Для навчання дітей ці чинники мають іще більше значення, ніж для дорослих.

Ви будете здивовані тим, наскільки глибоко ваша дитина може бути залучена у процес розбору таких непростих тем як будова Сонячної системи, атмосфери, земної кори, океану... І найголовніше — для цього практично нічого не доведеться робити! Ні умовлянь, ані підкупу, ні погроз та ультиматумів — просто повісьте розумний плакат у кімнаті дитини і подивіться, що буде. Ми знаємо, про що говоримо, оскільки перевіряємо всі свої творчі ідеї на власних дітях.

Editions included in the series:

Read more

Gallery


About the author

Максим Мірошниченко — ненавмисний фахівець широкого профілю, позаяк має шкідливу звичку доскіпливо розбиратися в тонкощах будь-якої діяльності, з якою йому доводиться стикатися в житті.

Закінчив магістратуру автомобільного факультету ХНАДУ, вміє читати і писати.

Переконаний, що зайвих знань не буває, а будь-які найскладніші речі можна пояснити простою, зрозумілою навіть дитині мовою.

Read more

POSTER IN DETAILS


EXCERPTS


PACKAGE

Плакат запаковано в міцний і стильний тубус, який надійно захистить його під час транспортування!

А ще барвисте, оригінальне оформлення тубуса легко вирішить питання святкового упакування в тому разі, якщо ви вирішите зробити комусь подарунок!

Дизайн тубуса гармоніює з дизайном плаката.

Будьте певні: такій крутій штуковині зрадіє і старий, і малий!

 

Розмір тубусу: 80х80х500 мм


Related materials


Recommended editions


Reviews

Bloggers and active readers!

Do you like this book? If you are a blogger with at least 25000 active followers and experience reviewing new books, we will be happy to send you a free copy. Text us.

Tell us what you think; write about everything and anything that you’ve noticed! Good or bad. We urge you to write honest and impartial reviews!

Publishing data

Download a high quality cover for this publication.

Download high quality images for this publication.

Download an up-to-date price list.

  • Packing: gift tube
  • Size: 475х892 мм
  • Paper type: coated with glossy lamination
  • ISBN: 978-617-577-232-4

OVER THE EDITION HARDLY WORKED