Photos

Велика дитяча карта-скатертина «Доісторічний світ»

Допоможе нагодувати дитину без нервів і гаджетів!

Велика дитяча карта-скатертина «Доісторічний світ»


About the map

Барвиста скатертина розміром 1,4 х 1,96 м у вигляді величезної доісторичної карти світу — це цікавезне невичерпне джерело знань про види стародавніх тварин і рослин, які колись населяли континенти й океани планети Земля.

Видання містить кілька сотень ілюстрацій. Тут ви знайдете різноманітних істот від мініатюрних губок і рачків до гігантських хижаків морів і океанів на кшталт мегалодона, від давніх жаб і плазунів до первісних ссавців. Це наочний приклад хронології життя Землі: від найпримітивніших мікроорганізмів до Home sapiens.

На карті зображені й описані доісторичні тварини: динозаври та інші види хребетних, предки сучасних тварин, а також доісторична флора. Вказані місця їхнього колишнього проживання.

Кожен вид представлений у своєму природному середовищі і містить таку інформацію:

— назву;

— розміри;

— основну групу флори чи фауни;

— спосіб харчування;

— період існування від протерозою до голоцену;

— короткий опис;

— території, де був поширений.

Тут також є зображення філогенетичного дерева та короткий огляд одомашнених видів.

Доісторична карта-скатертина представляє континенти такими, якими вони були в крейдяний період, відображаючи значні зміни, що сталися через дрейф континентів.


Скатертина виконана зі щільного габардину. Тканина легко витримує багаторазове прання при температурі до 40 градусів, не зминається, не линяє, легко прасується. Завдяки спеціальній технології нанесення друку колір скатертини залишається яскравим та насиченим. Перед використанням рекомендуємо уважно ознайомитись з умовами експлуатації на упаковці товару.

Read more

Gallery


About the author


Dino's maps — провідний виробник у світі дитячих ілюстрованих карт і освітніх видань з 1996 року.


Ідейний натхненник, засновник і креативний директор проєкту — Діно Калог'єра.


Протягом багатьох років карти і освітні продукти Діно постійно вдосконалювалися, щоб відповідати найвищим вимогам, і були удостоєні престижних міжнародних нагород. Їхня родзинка — неповторні кумедні мальовані ілюстрації, покликані не тільки розважати, але й навчати дітей.


Над змістом кожної карти ретельно працює група експертів (з географії, етнології, геології, архітектури, кулінарії, астрономії, зоології, палеонтології, історії, музики, мистецтва, міфології, транспорту тощо), які скрупульозно відбирають наукові відомості, цікаві факти і дотепні деталі, що роблять такі карти унікальними.


Ілюстрації до "Дитячої карті світу" виконав художник-дизайнер Златко Друшко. Карти і освітні продукти Діно перекладено більш ніж 30 мовами, вони продаються у всьому світі.

Read more

MAP IN DETAILS


PACKAGE

Дбаючи про те, щоб замовлений товар надійшов до вас, любий читачу, не тільки вчасно, але й у належному вигляді, ми доставляємо карту-скатертину в коробці зі щільного гофро-картону.


Така коробка є не тільки надійною, але й легко вирішує питання святкового пакування в тому випадку, якщо ви вирішите зробити комусь подарунок!


Будьте певні: така крута річ викличе захоплення у будь-якої дитини!


Розмір: 250 х 170 х 750 мм


Recommended editions


Reviews of the book

Bloggers and active readers!

Do you like this book? If you are a blogger with at least 25000 active followers and experience reviewing new books, we will be happy to send you a free copy. Text us.

Tell us what you think; write about everything and anything that you’ve noticed! Good or bad. We urge you to write honest and impartial reviews!

Publishing data

Download a high quality cover for this publication.

Download high quality images for this publication.

Download an up-to-date price list.

  • Size: 1960*1400 мм
  • ISBN: 978-617-8119-01-0

OVER THE EDITION HARDLY WORKED