Фотографії

Мій щоденник эмоцій. Я відчуваю... Що? (російською мовою)

Творчий щоденник у трьох частинах із серії «Чого не вчать у школі» для активного самоспостереження, розвитку усвідомленості, емоційного інтелекту.

Мой дневник эмоций. Я чувствую... Что? (на русском языке)


Про книгу

Що я переживаю просто зараз? Який настрій у мене був учора? Чи почуваюся я сьогодні щасливим(-ою)? Як емоції відгукуються в моїх думках та в моєму тілі? З цих питань починається пізнання й розуміння себе. Адже наше Я – це не тільки характер, здібності, розум, звички. Це ще й цілий спектр емоційних переживань!

 

Де шукати відповіді? Усередині себе! Спостерігайте за перебігом своїх переживань, плином думок і гостротою відчуттів. Фіксуйте значні події й емоційний відгук на них. Вимірюйте свій настрій, колекціонуючи моменти щастя та записуючи цінний емоційний досвід.

 

Щоденник емоцій для цього підходить найкраще. Він перетворить самоспостереження на справжнє естетичне, інтелектуальне й емоційне задоволення. Допоможе навчитися краще розуміти емоції та почуття, перепади свого настрою та джерела щастя.

 

Підійде дітям приблизно від 10 років. Сторінки щоденника — це нескладні емоційні «головоломки», вирішення яких передбачає достатньо свободи та спонтанної творчості. Хочеш — пиши, хочеш — малюй!


Старшим підліткам щоденник прочинить двері до складного світу переживань, допоможе не заплутатися в почуттях і виявити свою індивідуальність. А дорослим допоможе відволіктися від повсякденної метушні, поринути в усвідомлені переживання й зафіксувати важливі моменти свого життя.


Що всередині:

Понад 300 сторінок для спостереження за собою, пізнання й розуміння себе.

3 частини: від спонтанної фіксації емоцій до цілеспрямованої рефлексії почуттів.

50+ креативних прийомів для максимальної усвідомленості переживань та думок.

Прості інструменти для аналізу настрою, рівня енергії та щастя.

Емоційний трекер та мінітести для оцінки своїх станів.

Простір для особистих записів і скетчів.

 

Як користуватися:

Почніть із першої частини та з будь-якої сторінки. Пишіть і малюйте все, що вважаєте за потрібне! Не тримайте себе в рамках, адже це ваш особистий простір.

Поступово переходьте до другої частини. Розвивайте звичку щодня відзначати переживання та рівень енергії. Продовжуйте вивчати себе за допомогою метафор і скетчів.

Третя частина — для просунутого самоспостереження. Переходьте до неї, коли звичка фіксувати переживання щодня стане невід'ємною частиною вашого життя. Використовуйте її максимально за допомогою простих і захопливих технік!

 

«Мій щоденник емоцій. Я відчуваю… Що» — це чудовий додаток до книжок «Я відчуваю… Що? Гід із емоційного інтелекту в інфографіці» і «Я відчуваю… Що? Робота з емоціями 100+ технік» із серії «Чого не вчать у школі».

Читати далі

ПРО СЕРІЮ

Чого навчають у школі? Вирішувати завдання з фізики, запам’ятовувати історичні події, писати без помилок... Але як щодо помилок, яких ми можемо уникнути не тільки в словах, але й у власному житті? Як щодо таких важливих речей, як принципи, покликання, мрії, цілі, плани? Де навчитися поводитися з грошима і гаджетами, не відволікатися, проявляти силу волі?

Всьому цьому не вчать у школі ... Але чи здатна людина, що не має цих «м’яких навичок» (англійською soft skills), реалізувати свій талант? Що раніше ми освоюємо ці навички, то більше в нас шансів досягти успіху. Ідеально, коли soft skills ми набуваємо, будучи дітьми, — коли вперше ставимо собі важливі питання щодо життя.

Серія тренінгів базується на нашому бестселері «Чого не вчать у школі»: збірнику, поданому у вигляді барвистих і зрозумілих інфографік, в яких ідеться про найважливіші речі в житті — принципи, покликання, щастя, здоров’я, звички, друзів, емоції.

Закріпити ж знання та відпрацювати вміння допоможуть видання нового формату.

Ми створили цілу серію тренінгів із саморозвитку для підлітків, присвячену розвитку навичок самоорганізації і планування, управління емоціями і спілкування, формування здорових звичок.

До серії входять:

  1. Книжка «Чого не вчать у школі», яка охоплює безліч тем щодо самоорганізації, навичок комунікації та розуміння себе, практичний бік яких дитина зможе відпрацювати за допомогою зошита: «Мрій. Плануй! Досягай. Тренінг із саморозвитку для підлітків №1».
  2. Книжка-гід з емоційного інтелекту в інфографіці "Я відчуваю… Що?» — друга неймовірна книжка інфографік серії «Чого не вчать у школі», присвячена темі емоцій та розвитку емоційного інтелекту. Відпрацювати та закріпити ці знання й навички на практиці дитина зможе за допомогою зошита-тренінгу: «Робота з емоціями. Я відчуваю… Що? 100+ технік».
  3.  Розумний настінний календар на 2022 рік «Чого не вчать у школі», до якого увійшли 12 яскравих інфографік, допоможе дитині стати самостійнішою, креативнішою, навчить успішно комунікувати з оточенням, розуміти свої емоції й керувати ними! Також календар прокачуватиме необхідні навички протягом цілого року!
А також на підході:

Книжка і зошит-тренінг № 3 — про мислення, звички, здоров’я.

 Усі книжки й тренінги — це своєрідні квести, що не мають готових рішень, але містять завдання, які допоможуть знайти орієнтири — в якому напрямку розмірковувати, чого вчитися, де шукати відповіді.

Видання, що входять до серії:

Читати далі

Про автора


Видавництво  «Ivi Green» об’єднало у велику команду захоплених батьків, відданих дітей та творчих професіоналів для створення неординарних проєктів-бестселерів. Компания веде свою діяльність в Сполучених Штатах Америки, видаючи книжки на декількох мовах.

Запитаєте: що таке «Ivi Green». Іві Грін — це допитлива пташка, що дивиться з логотипу компанії. Вона весела, творча, наполеглива, а ще крокує по життю з любов'ю і широко відкритими очима. Саме ці риси притаманні й колективу видавництва.

Книжки «Ivi Green» позитивні, зрозумілі й легкі для сприйняття. А ще це книжки категорії «smart», тобто вони покликані розвивати інтелект та м’які навички, збільшувати усвідомленість. Скажете, такого не може бути!  Погоджуємося, раніше такого контенту справді не існувало.  «Ivi Green» першим створило те, про що ви так давно мріяли.

https://ivigreen.com/


Михайло Іванов — творець і натхненник «Ivi Green», автор книжок з маркетингу, учасник чемпіонату світу з довгого тріатлону у форматі Ironman. Громадянин США, багато років працює і веде бізнес в Сполучених Штатах Америки.

Михайло привніс в «Ivi Green» свій досвід письменника, видавця й маркетолога, а також талант комунікатора та нетворкера.

Читання й можливість ділитися цінною інформацією з людьми — давня пристрасть Михайла, і місія на даний момент — зробити корисну інформацію та цінні ідеї доступними для професіоналів і бізнесменів, які прагнуть розвитку!


Марія Горіна — головна редакторка, авторка книжок і співзасновниця компанії «Ivi Green», у минулому консультант з управління, топ-менеджер, підприємець, лідер практики Performance Management у Strategy Partners. Громадянка США, багато років  проживає і працює в Сполучених Штатах Америки.

Читати далі

Рекомендовані видання


Відгуки на книгу

Блогерам та активним читачам!

Сподобалося видання? Якщо ви маєте блог з активною аудиторією від 25000 осіб та досвід огляду книжних новинок, то ми з радістю надішлемо на огляд безкоштовний примірник. Напишіть нам.

В огляді видання висловлюйтеся щиро, пишіть всі враження: і позитивні, і негативні. Нам необхідні тільки чесні й об'єктивні відгуки!

Мій щоденник эмоцій. Я відчуваю... Що? (російською мовою)

Творчий щоденник у трьох частинах із серії «Чого не вчать у школі» для активного самоспостереження, розвитку усвідомленості, емоційного інтелекту.

400 грн

дані видання

Завантажити обкладинку книжки у високій якості.

Завантажити актуальний прайс-лист видавництва.

  • Обкладинка: м'яка
  • Тип паперу: офсетний