Фотографії

Мій щоденник эмоцій. Я відчуваю... Що? (російською мовою)

Творчий щоденник у трьох частинах із серії «Чого не вчать у школі» для активного самоспостереження, розвитку усвідомленості, емоційного інтелекту.

Мой дневник эмоций. Я чувствую... Что? (на русском языке)


Про книгу

Що я переживаю просто зараз? Який настрій у мене був учора? Чи почуваюся я сьогодні щасливим(-ою)? Як емоції відгукуються в моїх думках та в моєму тілі? З цих питань починається пізнання й розуміння себе. Адже наше Я – це не тільки характер, здібності, розум, звички. Це ще й цілий спектр емоційних переживань!

 

Де шукати відповіді? Усередині себе! Спостерігайте за перебігом своїх переживань, плином думок і гостротою відчуттів. Фіксуйте значні події й емоційний відгук на них. Вимірюйте свій настрій, колекціонуючи моменти щастя та записуючи цінний емоційний досвід.

 

Щоденник емоцій для цього підходить найкраще. Він перетворить самоспостереження на справжнє естетичне, інтелектуальне й емоційне задоволення. Допоможе навчитися краще розуміти емоції та почуття, перепади свого настрою та джерела щастя.

 

Підійде дітям приблизно від 10 років. Сторінки щоденника — це нескладні емоційні «головоломки», вирішення яких передбачає достатньо свободи та спонтанної творчості. Хочеш — пиши, хочеш — малюй!


Старшим підліткам щоденник прочинить двері до складного світу переживань, допоможе не заплутатися в почуттях і виявити свою індивідуальність. А дорослим допоможе відволіктися від повсякденної метушні, поринути в усвідомлені переживання й зафіксувати важливі моменти свого життя.


Що всередині:

Понад 300 сторінок для спостереження за собою, пізнання й розуміння себе.

3 частини: від спонтанної фіксації емоцій до цілеспрямованої рефлексії почуттів.

50+ креативних прийомів для максимальної усвідомленості переживань та думок.

Прості інструменти для аналізу настрою, рівня енергії та щастя.

Емоційний трекер та мінітести для оцінки своїх станів.

Простір для особистих записів і скетчів.

 

Як користуватися:

Почніть із першої частини та з будь-якої сторінки. Пишіть і малюйте все, що вважаєте за потрібне! Не тримайте себе в рамках, адже це ваш особистий простір.

Поступово переходьте до другої частини. Розвивайте звичку щодня відзначати переживання та рівень енергії. Продовжуйте вивчати себе за допомогою метафор і скетчів.

Третя частина — для просунутого самоспостереження. Переходьте до неї, коли звичка фіксувати переживання щодня стане невід'ємною частиною вашого життя. Використовуйте її максимально за допомогою простих і захопливих технік!

 

«Мій щоденник емоцій. Я відчуваю… Що» — це чудовий додаток до книжок «Я відчуваю… Що? Гід із емоційного інтелекту в інфографіці» і «Я відчуваю… Що? Робота з емоціями 100+ технік» із серії «Чого не вчать у школі».

Читати далі

ПРО СЕРІЮ

Чого навчають у школі? Вирішувати завдання з фізики, запам’ятовувати історичні події, писати без помилок... Але як щодо помилок, яких ми можемо уникнути не тільки в словах, але й у власному житті? Як щодо таких важливих речей, як принципи, покликання, мрії, цілі, плани? Де навчитися поводитися з грошима і гаджетами, не відволікатися, проявляти силу волі?

Всьому цьому не вчать у школі ... Але чи здатна людина, що не має цих «м’яких навичок» (англійською soft skills), реалізувати свій талант? Що раніше ми освоюємо ці навички, то більше в нас шансів досягти успіху. Ідеально, коли soft skills ми набуваємо, будучи дітьми, — коли вперше ставимо собі важливі питання щодо життя.

Серія тренінгів базується на нашому бестселері «Чого не вчать у школі»: збірнику, поданому у вигляді барвистих і зрозумілих інфографік, в яких ідеться про найважливіші речі в житті — принципи, покликання, щастя, здоров’я, звички, друзів, емоції.


Закріпити ж знання та відпрацювати вміння допоможуть видання нового формату.

Ми створили цілу серію тренінгів із саморозвитку для підлітків, присвячену розвитку навичок самоорганізації і планування, управління емоціями і спілкування, формування здорових звичок.

 

До серії входять:

Книжка «Чого не вчать у школі», яка охоплює безліч тем щодо самоорганізації, навичок комунікації та розуміння себе, практичний бік яких дитина зможе відпрацювати за допомогою зошита:

«Мрій. Плануй! Досягай. Тренінг із саморозвитку для підлітків №1».

 

«Книжка-гід з емоційного інтелекту в інфографіці. Я відчуваю… Що?» — друга неймовірна книжка інфографік серії «Чого не вчать у школі», присвячена темі емоцій та розвитку емоційного інтелекту. Відпрацювати та закріпити ці знання й навички на практиці дитина зможе за допомогою зошита-тренінгу:

«Робота з емоціями. Я відчуваю… Що? 100+ технік».

 

Розумний настінний календар на 2022 рік «Чого не вчать у школі», до якого увійшли 12 яскравих інфографік, допоможе дитині стати самостійнішою, креативнішою, навчить успішно комунікувати з оточенням, розуміти свої емоції й керувати ними! Також календар прокачуватиме необхідні навички протягом цілого року!

 

А також на підході:

Книжка і зошит-тренінг № 3 — про мислення, звички, здоров’я.

 

Усі книжки й тренінги — це своєрідні квести, що не мають готових рішень, але містять завдання, які допоможуть знайти орієнтири — в якому напрямку розмірковувати, чого вчитися, де шукати відповіді.

Видання, що входять до серії:

Читати далі

Про автора

«Дочитаєш до 35-ї сторінки, зайди до мене!»


Такий простенький запис залишив генеральний директор однієї з компаній на 35-й сторінці кожного з п’ятдесяти примірників книжки «Від хорошого до величного», які він придбав для своїх ключових менеджерів.


Скільки з них зайшло? Жодного!


Читання стає розкішшю, доступною далеко не всім. При цьому ми втрачаємо можливість переймати ідеї з розвитку бізнесу і вчимося найдорожчим та найдовшим способом — припускаючись помилок.


Команда компанії «Smart Reading», яку заснував Михайло Іванов (так-так, той самий Іванов, який є одним з батьків-засновників видавництва «Манн, Іванов і Фербер»), придумала рішення!


Самарі — тексти, в яких у стислій формі розповідається про ключові ідеї кожної книжки. Вони не просто скорочують текст, а аналізують і збирають всю «сіль», яку автор старається донести до читача. Вони прочитали за вас гори нон-фікшн книжок і відібрали визначні, справді варті уваги.


Отже, хто ж вони головні винахідники й натхненники супернового типу книжок-самарі? Давайте знайомитися ближче.


Михайло Іванов — творець і натхненник компанії «Smart Reading», автор книжки «Посібник з маркетингу професійних послуг» та ін., учасник чемпіонату світу з довгого тріатлону у форматі Ironman.


Михайло привніс у «Smart Reading» свій досвід письменника, видавця й маркетолога, а також талант комунікатора та нетворкера. До проекту «Smart Reading» Михайло створив і 10 років керував видавництвом «Манн, Іванов та Фербер». 


Читання й можливість ділитися цінною інформацією з людьми — давня пристрасть Михайла, і місія на даний момент — зробити корисну інформацію та цінні ідеї доступними для професіоналів і бізнесменів, які прагнуть розвитку!


Марія Горіна — головний редактор і співзасновник компанії «Smart Reading», у минулому консультант з управління, топ-менеджер, підприємець, лідер практики Performance Management у Strategy Partners.

Читати далі

Рекомендовані видання


Відгуки на книгу

Блогерам та активним читачам!

Сподобалося видання? Якщо ви маєте блог з активною аудиторією від 25000 осіб та досвід огляду книжних новинок, то ми з радістю надішлемо на огляд безкоштовний примірник. Напишіть нам.

В огляді видання висловлюйтеся щиро, пишіть всі враження: і позитивні, і негативні. Нам необхідні тільки чесні й об'єктивні відгуки!

Мій щоденник эмоцій. Я відчуваю... Що? (російською мовою)

Творчий щоденник у трьох частинах із серії «Чого не вчать у школі» для активного самоспостереження, розвитку усвідомленості, емоційного інтелекту.

400 грн

дані видання

Завантажити обкладинку книжки у високій якості.

Завантажити актуальний прайс-лист видавництва.

  • Обкладинка: м'яка
  • Тип паперу: офсетний