Про нас

Шановні друзі! Раді вітати вас на сайті «Моноліт-Bizz»!

Багатьом відоме видавництво «Моноліт», яке здобуло справжній авторитет і надійно закріпилося на ринку автомобільної літератури завдяки якісній продукції, що випускається протягом вже близько 10 років. «Моноліт-Bizz» — його нове відгалуження.

Ми, молоде, активно зростаюче українське видавництво, займаємося перекладом на українську мову творів прогресивних європейських і американських авторів та випускаємо книги, присвячені особистісному зростанню, лідерству, ораторському мистецтву, бізнесу, менеджменту та іншому. Кожна наша книга унікальна. Багато з книжок, які потрапляють до асортименту нашого видавництва, — справжні бестселери, які знайшли широку популярність у світі.

У нашій країні не вистачає саме таких творів українською мовою. Відомі бізнес-тренери, коучі, психологи, підприємці, спеціалісти з лідерства й оратори діляться в них своїми секретами успіху і власним досвідом, втілюючи все це у практичні поради, можна навіть сказати «посібники з правильної експлуатації» власного життя. А ми, у свою чергу, відповідаємо за якість перекладів, редактури та коректури. І найголовніше: нам подобається те, що ми робимо!

Своє основне завдання ми бачимо в тому, щоб видавати такі книжки, в яких читач знайде відповіді на запитання і шлях до вирішення проблем, відкриє для себе нові можливості, отримає важливі та цінні практичні знання.

Видавництво «Моноліт-Bizz» випускає не просто якісні книжки, але й справедливі за ціною для українського читача видання, бо зроблені вони в Україні. Впевнені, що така література повинна бути доступною.

На нашому сайті ми регулярно знайомимо читачів з новими авторами та їхніми творами. Тут ви зможете ознайомитися із загальним каталогом літератури, дізнатися більше про новинки і книжки, які тільки готуються до виходу в світ.

Ми сподіваємося на постійний зв’язок із вами, шановні відвідувачі, і чекаємо від вас відгуки та пропозиції! Також шукайте нас у соціальних мережах.

Бажаємо вам приємного та корисного спілкування із книгами!