Фотографії

Думай і винаходь

  • Тім Скоренко

Думай и изобретай


Про книгу

Однією зі складових сучасної успішної людини є креативність та винахідливість. Але як вигадати те, чого раніше не існувало? Та ще й так, щоб це було суперзатребувано вже сьогодні?

Усередині кожного з нас живе справжнісінький винахідник. Просто одного разу його треба розбудити і змусити працювати. І тоді у світі з’явиться щось нове.

 

Книжка «Думай і винаходь» Тима Скоренка пропонує незвичайні експерименти для пробудження внутрішнього винахідника кожного з нас. Також ваша дитина дізнається з неї безліч цікавих реальних історій, що підштовхнуть до геніальних думок.

Спробуйте, запропонувати своїм дітям таку гру — винайти чи вдосконалити щось! Побачите, з яким ентузіазмом вони візьмуться за справу і почнуть сипати ідеями! І не сумнівайтеся, вам захочеться розв’язувати завдання не менше, ніж вашому юному винахіднику!

 

Шість причин прочитати цю книжку:

Формує образне мислення.

Сприяє розвитку творчого потенціалу.

Ознайомлює з алгоритмом винаходів.

Розвиває інтелект.

Вчить спостережливості й уважності.

Розширює світогляд.

 

Щоб краще розуміти механізм появи нових винаходів, варто познайомитись із тим, як винаходять інші. У книжці ви прочитаєте про те, як з’явилися 3D-ручка і мікрохвильова піч, липкі папірці для нотаток і розумний бджолиний вулик, чого тут тільки немає!

 

Про деякі винаходи неможливо читати без сміху. Як вам, приміром, будильник-шредер, який подрібнює грошову купюру, якщо ви не встаєте за дзвінком? А котячий туалет із підігрівом? А скакалка, що змінює колір? А ілюмінатор для собак, вбудований у паркан? А шпалери із бульбашками? Проте деякі винаходи реально рятують людям життя — ліки й вакцини, фільтри для води в Африці, надувні велосипедні шоломи, автомобільне скло «триплекс», що не б'ється. І все це колись було придумано й винайдено розумними і спостережливими людьми!

 

Ну і, звичайно ж, книжка повідає про те, що потрібно робити, аби ваш винахід не поцупили. Звісно, запатентувати його! Інакше може статися та сама історія, що з італійцем Антоніо Меуччі. Не чули про нього? І ніхто не чув. А саме він тимчасом винайшов телефон! Але не зміг запатентувати, і всі лаври дісталися за кілька років іншому винахіднику!

 

 

Уперед до винаходів!

Читати далі

Галерея


Розвороти книжки


Цитати з книги


Рекомендовані видання


Відгуки на книгу

Блогерам та активним читачам!

Сподобалося видання? Якщо ви маєте блог з активною аудиторією від 25000 осіб та досвід огляду книжних новинок, то ми з радістю надішлемо на огляд безкоштовний примірник. Напишіть нам.

В огляді видання висловлюйтеся щиро, пишіть всі враження: і позитивні, і негативні. Нам необхідні тільки чесні й об'єктивні відгуки!

дані видання

Завантажити обкладинку книжки у високій якості.

Завантажити зображення видання у високій якості.

Завантажити актуальний прайс-лист видавництва.

  • Обкладинка: тверда
  • Розмір: 170х250 мм
  • Кількість сторінок: 96
  • Тип паперу: офсетний
  • ISBN: 978-617-7966-73-8