Фотографії

Найліпша неофіційна енциклопедія для майнкрафтерів

Усі поради і хитрощі, яких не навчать офіційні посібники!

The Ultimate Unofficial Encyclopedia for Minecrafters: An A - Z Book of Tips and Tricks the Official Guides Don't Teach You


Про книгу

Комп'ютерні ігри, безперечно, дозволяють відволіктися, дають масу емоцій, але вони можуть виконувати не тільки ці функції. Також вони розвивають уяву, навички швидко думати і діяти. Однією з улюблених ігор користувачів є Minecraft.

 

 

Minecraft — одна з найпопулярніших ігор. Вона унікальна і універсальна: ви можете будувати дивовижні будівлі, боротися з монстрами, вивчати світ навколо — самотужки і з друзями. Якщо ви хочете домогтися максимальних результатів в Minecraft, вам необхідно застосовувати нестандартні рішення і використовувати ефективні прийоми гри.

 

 

Бажаєте дізнатися, де найбільше алмазів чи як захистити своїх селян уночі? Ця книжка — короткий шлях до всіх хитрощів, які вам треба знати, зокрема:

Як спавнитися й убити висушувача

Як урятувати дитинча зомбі-селянина

Як створити портал без алмазного кайла

Як створити таємний прохід за допомогою малюнків

 

 

Книжка у зручному форматі енциклопедії містить усі найважливіші поради щодо видобування, фермерства, будівництва, селян, Нижнього світу і ще багато чого!

Дізнайтеся все про входи і виходи гри, виживання й розвиток, а також про різноманітні моди, що поліпшують проходження рівнів.

 

 

 

Книжка проілюстрована корисними скриншотами. Завдяки їм і новачкам, і досвідченим майнкрафтерам легше будувати, битися, захищатися і виживати у світах, які вони творять.

Читати далі

Галерея


Про автора

Меган Міллер — автор численних бестселерів по Minecraft (HacksforMinecrafters (бестселлер New York Times), HacksforMinecrafters: MasterBuilder и HacksforMinecrafters: CombatEdition).

Також Меган Міллер — досвідчений геймер: починала з олдскульних Castle Wolfenstein і Asteroids і вже в Minecraft 1.2 запускала в політ свиней, шукала фортеці за допомогою Ока Краю, будувала піраміди з цукрової тростини і придумувала хитромудрі способи знищення мобів.

Читати далі

Розвороти книжки


Цитати з книги


Рекомендовані видання


Відгуки на книгу

Блогерам та активним читачам!

Сподобалося видання? Якщо ви маєте блог з активною аудиторією від 25000 осіб та досвід огляду книжних новинок, то ми з радістю надішлемо на огляд безкоштовний примірник. Напишіть нам.

В огляді видання висловлюйтеся щиро, пишіть всі враження: і позитивні, і негативні. Нам необхідні тільки чесні й об'єктивні відгуки!

Найліпша неофіційна енциклопедія для майнкрафтерів

Усі поради і хитрощі, яких не навчать офіційні посібники!

580 грн

дані видання

Завантажити обкладинку книжки у високій якості.

Завантажити зображення видання у високій якості.

Завантажити актуальний прайс-лист видавництва.

  • Обкладинка: тверда
  • Розмір: 215х270 мм
  • Кількість сторінок: 144
  • Тип паперу: офсетний
  • ISBN: 978-617-7966-61-5

НАД КНИГОЮ СТАРАННО ПРАЦЮВАЛИ