Фотографії

Усвідомленість

Як знайти гармонію в нашому шаленому світі

Mindfulness

An eight-week plan for finding peace in a frantic world


Про книгу

Застосовуючи запропоновані в книжці медитативні практики всього по 10–20 хвилин на день, ви зможете: 

• знизити рівень стресу, неспокою, дратівливості й запобігти депресії; 

• розвинути пам’ять, творчі здібності, реакцію, увагу і самоконтроль;

 • тренувати свою психічну і фізичну витривалість;

 • знизити тиск і ризик гіпертонії, зміцнити імунітет і підвищити загальний рівень здоров’я.
Про авторів

Денні Пенман — доктор біохімії, науковий журналіст. Постійний автор The Daily Mail, працював у BBC, New Scientist і the Independent. Веде популярні колонки в цих виданнях.

Марк Вільямс — британський учений, професор клінічної психології Оксфордського університету. Один із розробників MBCT (mindfulness-based cognitive therapy) — техніки когнітивної терапії, що ґрунтується на усвідомленості.

Вільямс пропагує ідею про те, що один з найефективніших інструментів MBCT — усвідомлена медитація. Протягом декількох років Марк спільно зі своїми колегами вивчав вплив усвідомленої медитації на психіку для профілактики рецидивів депресії.

Учені довели: 10–20 хвилин на день, присвячені усвідомленості, можуть бути ефективнішими від пачки антидепресантів. Національний інститут клінічних досліджень Великобританії рекомендував MBCT як засіб первинного лікування та профілактики рецидивів депресії. Тепер Марк і його колеги вивчають те, як техніка MBCT може бути використана для допомоги людям із суїцидальними нахилами.


Рекомендовані видання


Відгуки на книгу

Блогерам та активним читачам!

Сподобалося видання? Якщо ви маєте блог з активною аудиторією від 5000 осіб, то ми з радістю надішлемо на огляд безкоштовний примірник. Напишіть нам.

В огляді видання висловлюйтеся щиро, пишіть всі враження: і позитивні, і негативні. Нам необхідні тільки чесні й об'єктивні відгуки!

дані видання

Завантажити обкладинку книжки у високій якості.

Завантажити актуальний прайс-лист видавництва.

  • Обкладинка: тверда
  • Тип паперу: офсетний