Фотографії

Дитячий альманах «Зоряний пил. Кольори і барви» (українською мовою)

Дитячий альманах «Зоряний пил. Кольори і барви» (українською мовою)


Про книгу

Що таке колір і як ми його бачимо? Чи можуть наші очі нас обманювати? Чому лінивці зелені, а фламінго рожеві? Хто краще бачить: мурахоїд, дельфін або креветка-богомол? Чому у нас сині вени, якщо кров червона? Чи можна отруїтися фарбою? Звідки ми знаємо, якого кольору були динозаври? Навіщо різні народи розфарбовують обличчя та тіла?

Усередині ви знайдете відповіді на ці питання у віршах, коміксах, науково-популярних статтях, оповіданнях, загадках та інтерв'ю.

Ви прочитаєте цікаві історії з життя Ісаака Ньютона і Джона Дальтона. Дізнаєтеся, яке відношення до кольорів мають піротехнік і дизайнер. Навчітеся власноруч виготовляти фарби з підручних матеріалів. Здивуєтеся, як по-різному впливають на нас кольори. І звичайно ж отримаєте незабутнє задоволення від читання нашого альманаху.

Книжка розрахована на дітей від 6 до 12 років, а також буде корисна допитливим батькам.

Читати далі

ПРО СЕРІЮ

«Зоряний пил» — це серія художньо-пізнавальних альманахів для дітей 6–10 років українською мовою. У кожному випуску об’єднано тексти дитячих письменників і поетів, учених і редакторів. Під обкладинками зібрано пізнавальні статті, оповідання, вірші, інтерв’ю, комікси, загадки і квести.

Ми докладаємо зусиль, аби книжки, які ми випускаємо, подобалися дітям. І нам це вдається.

Чим особливі альманахи «Зоряний пил»?

Їх легко читати — ми розповідаємо про складне простою мовою, щоб було зрозуміло молодшому школяреві.

Альманахи дозволяють пізнавати світ зусібіч, адже ми зібрали під обкладинками цікаві відомості з найрізноманітніших сфер життя: фізики й мистецтва, біології й лінгвістики, математики та історії, — як у найкращих освітніх програмах.

Дитині буде цікаво, тому що на кожному розвороті її очікує сюрприз! Тексти різних жанрів, тем і форматів задовольнять найвибагливішого читача. Кожен знайде для себе щось цікаве.

Кількаденна насолода гарантована — в альманахах багато сторінок, тож дитина читатиме не один вечір.

Видання, що входять до серії:

Читати далі

Галерея


Про автора

Над створенням яскравого пізнавального альманаху «Зоряний пил. Кольори і барви» працював колектив із 27 авторів і 25 ілюстраторів.


Автори:

Ася Ванякіна, Анастасія Троян, Еміль Міліков, Дар’я Сафонова, Оксана Зінченко, Борис Штерн, Іван Сорокін, Олександр Каширський, Надія Жданова, Антон Захаров, Наталія Кайя, Марія Скаф, Надія Чеботкова, Марина Новикова, Максим Руссо, Юлія Асланова, Станіслав Востоков, Галина Дядина, Валентина Дьогтєва, Марина Зарубіна, Олена Липатова, Іоанна Брилько, Надія Шемякіна, Дмитро Сиротин, Аля Хайтліна, Юлія Симбірська, Марія Цюрупа.


Ілюстратори:

Анна Кузіна, Наталія Карпова, Світлана Шендрик, Ксенія Пантелеєва, Вікторія Стеблева, Дар’я Красильникова, Поліна Плавинська, Тетяна Карчун, Анастасія Рижикова, Катерина Климова, Саша Міткалова, Ірина Бритикова, Христина Смольська, Аліса Косарева, Анастасія Волкова, Христина Радкевич, Анна Воронцова, Максим Ананьїн, Анна Тененбаум, Ніна Михайлова, Марина Павликовська, Катерина Горбачова, Поліксенія Сушкова, Марія Сутягина, Ольга Никитова.

Читати далі

Розвороти книжки


Цитати з книги


Рекомендовані видання


Відгуки на книгу

Блогерам та активним читачам!

Сподобалося видання? Якщо ви маєте блог з активною аудиторією від 25000 осіб та досвід огляду книжних новинок, то ми з радістю надішлемо на огляд безкоштовний примірник. Напишіть нам.

В огляді видання висловлюйтеся щиро, пишіть всі враження: і позитивні, і негативні. Нам необхідні тільки чесні й об'єктивні відгуки!

дані видання

Завантажити обкладинку книжки у високій якості.

Завантажити зображення видання у високій якості.

Завантажити актуальний прайс-лист видавництва.

  • Обкладинка: м'яка
  • Розмір: 210х297 мм
  • Кількість сторінок: 104
  • Тип паперу: офсетний
  • ISBN: 978-617-7966-41-7

НАД КНИГОЮ СТАРАННО ПРАЦЮВАЛИ