Фотографії

Дитяча карта «Доісторичний світ»

Дитяча карта «Доісторічний світ»


Про карту

 

Великий формат видання (108х77 см)  містить кілька сотень ілюстрацій. Тут ви знайдете різноманітних істот від мініатюрних губок і рачків до гігантських хижаків морів і океанів на кшталт мегалодона, від давніх жаб і плазунів до первісних ссавців. Це наочний приклад хронології життя Землі: від найпримітивніших мікроорганізмів до Home sapiens.

 

На карті зображені й описані доісторичні тварини: динозаври та інші види хребетних, предки сучасних тварин, а також доісторична флора. Вказані місця їхнього колишнього проживання.

Кожен вид представлений у своєму природному середовищі і містить таку інформацію:

— назву;

— розміри;

— основну групу флори чи фауни;

— спосіб харчування;

— період існування від протерозою до голоцену;

— короткий опис;

— території, де був поширений.

 

Тут також є зображення філогенетичного дерева та короткий огляд одомашнених видів.

 

Доісторична карта — представляє континенти такими, якими вони були в крейдяний період, відображаючи значні зміни, що сталися через дрейф континентів.

 

 

 

 

Читати далі

Галерея


Про автора


Dino's maps — провідний виробник у світі дитячих ілюстрованих карт і освітніх видань з 1996 року.


Ідейний натхненник, засновник і креативний директор проєкту — Діно Калог'єра.


Протягом багатьох років карти і освітні продукти Діно постійно вдосконалювалися, щоб відповідати найвищим вимогам, і були удостоєні престижних міжнародних нагород. Їхня родзинка — неповторні кумедні мальовані ілюстрації, покликані не тільки розважати, але й навчати дітей.Над змістом кожної карти ретельно працює група експертів (з географії, етнології, геології, архітектури, кулінарії, астрономії, зоології, палеонтології, історії, музики, мистецтва, міфології, транспорту тощо), які скрупульозно відбирають наукові відомості, цікаві факти і дотепні деталі, що роблять такі карти унікальними.


Ілюстрації до "Дитячої карті світу" виконав художник-дизайнер Златко Друшко. Карти і освітні продукти Діно перекладено більш ніж 30 мовами, вони продаються у всьому світі.

Читати далі

КАРТА В ДЕТАЛЯХ


УПАКОВКА

Піклуючись про те, щоб кожен замовлений товар надійшов до вас, любий читачу, не тільки вчасно, а ще й у належному вигляді, ми виготовили спеціальні тубуси для пересилки  Дитячої карти  «Доісторічний світ»

Замовивши це видання, ви отримаєте його, запакованим у спеціальний жорсткий тубус, який забезпечить збереження та цілісність  при транспортуванні.

Ми працюємо з думкою про вас.

 

Розмір: 70х70х795 мм

 

 


Рекомендовані видання

Блогерам та активним читачам!

Сподобалося видання? Якщо ви маєте блог з активною аудиторією від 25000 осіб та досвід огляду книжних новинок, то ми з радістю надішлемо на огляд безкоштовний примірник. Напишіть нам.

В огляді видання висловлюйтеся щиро, пишіть всі враження: і позитивні, і негативні. Нам необхідні тільки чесні й об'єктивні відгуки!

дані видання

Завантажити обкладинку книжки у високій якості.

Завантажити зображення видання у високій якості.

Завантажити актуальний прайс-лист видавництва.

  • Розмір: 1080х768 мм
  • Тип паперу: глянцевий

НАД ВИДАННЯМ СТАРАННО ПРАЦЮВАЛИ