Фотографії

Розумний плакат «Глибини океану» (українською мовою)

Розумний плакат «Глибини океану» (українською мовою)


Про плакат

Який рельєф має океанічне дно? На якій глибині починається зона вічного мороку? Яке підводне судно здатне витримувати занурення в багатокілометрову товщу води? Яка акула є найбільшою рибою?

Яких розмірів можуть досягати гігантські кальмари? З чого складається тіло риби-краплі?.. Чи не захопливо?

Про все це і про силу-силенну інших цікавинок розповість розумний плакат «Глибини океану». І не тільки розповість, але й покаже!

Те, що ще учора ховалося під товщею води, здавалося далеким і не зрозумілим, обернеться для ваших дітей цікавою, захопливою мандрівкою. І все завдяки тому, що:

- Інформація на плакаті чітко структурована. Все прив’язане до двох шкал — глибини і тиску. Простір плаката розділений на зони залежно від освітлення прошарків води і рельєфу океанічного дна. Іконки з QR-кодами, розташовані в центральній частині, містять інформацію про особливості різновидів живих організмів на різних глибинах Світового океану. Завдяки цьому, в свідомості формується підґрунтя для сприйняття практично будь-якого обсягу знань.

- Магія візуалізації творить дива! Все настільки чітко й очевидно, що ваша дитина запам’ятає структуру океану і назви найцікавіших його мешканців, просто дивлячись на плакат. Тільки погляньте, і самі все зрозумієте!

- Це по-справжньому розумний плакат! Ми забезпечили практично всі ключові об’єкти на ньому QR-кодами, за якими прихована маса корисних відомостей (а точніше — інформації вистачить на повноцінну книгу!). Просто наведіть на QR-коди камеру телефону — і пориньте в процес пізнання!

 

Будьте певні щодо достовірності інформації! Ми створювали цей плакат з ретельною увагою до деталей. Загальне співвідношення розмірів, а також точність технічних характеристик в ньому — на найвищому рівні. Навіть учитель біології буде радий такому подарунку!

 

Зручний формат — окрема фішка! Плакат легко кріпиться над робочим столом і стає доступним практично з будь-якого місця в кімнаті. Всі ключові об’єкти на ньому досить великого розміру.

Читати далі

ПРО СЕРІЮ

Ми створили цілу серію розумних плакатів, які наочно, просто й цікаво розкажуть про складне. Головна мета — захопити дітей процесом пізнання. Адже навіть найбільш складні речі стають доступними для розуміння, якщо зробити процес їх вивчення захопливим.

Особливо легко це вдається з використанням сили візуалізації! Ви коли-небудь помічали, наскільки легше сприймається будь-яка інформація, якщо вона добре структурована і цікаво подана? Для навчання дітей ці чинники мають іще більше значення, ніж для дорослих.

Ви будете здивовані тим, наскільки глибоко ваша дитина може бути залучена у процес розбору таких непростих тем як будова Сонячної системи, атмосфери, земної кори, океану... І найголовніше — для цього практично нічого не доведеться робити! Ні умовлянь, ані підкупу, ні погроз та ультиматумів — просто повісьте розумний плакат у кімнаті дитини і подивіться, що буде. Ми знаємо, про що говоримо, оскільки перевіряємо всі свої творчі ідеї на власних дітях.

Видання, що входять до серії:

Читати далі

Галерея


Про автора

Максим Мірошниченко — ненавмисний фахівець широкого профілю, позаяк має шкідливу звичку доскіпливо розбиратися в тонкощах будь-якої діяльності, з якою йому доводиться стикатися в житті.

Закінчив магістратуру автомобільного факультету ХНАДУ, вміє читати і писати.

Переконаний, що зайвих знань не буває, а будь-які найскладніші речі можна пояснити простою, зрозумілою навіть дитині мовою.

Читати далі

ПЛАКАТ В ДЕТАЛЯХ


ВИТЯГИ


УПАКОВКА

Плакат запаковано в міцний і стильний тубус, який надійно захистить його під час транспортування!

А ще барвисте, оригінальне оформлення тубуса легко вирішить питання святкового упакування в тому разі, якщо ви вирішите зробити комусь подарунок!

Дизайн тубуса гармоніює з дизайном плаката.

Будьте певні: такій крутій штуковині зрадіє і старий, і малий!

 

 

Розмір тубусу: 80х80х500 мм


Матеріали за темою


Рекомендовані видання


Відгуки

Блогерам та активним читачам!

Сподобалося видання? Якщо ви маєте блог з активною аудиторією від 25000 осіб та досвід огляду книжних новинок, то ми з радістю надішлемо на огляд безкоштовний примірник. Напишіть нам.

В огляді видання висловлюйтеся щиро, пишіть всі враження: і позитивні, і негативні. Нам необхідні тільки чесні й об'єктивні відгуки!

дані видання

Завантажити обкладинку книжки у високій якості.

Завантажити зображення видання у високій якості.

Завантажити актуальний прайс-лист видавництва.

  • Упаковка: подарунковий тубус
  • Розмір: 475х892 мм
  • Тип паперу: крейдований з глянцевою ламінацією
  • ISBN: 978-617-577-232-4

НАД ВИДАННЯМ СТАРАННО ПРАЦЮВАЛИ