Фотографії

Комплект із двох книжок: «Gakken. Розумні ігри. 3–5 років» + наліпки і багаторазові сторінки для малювання

Комплект из двух книг: «Gakken. Умные игры. 3-5 лет» + наклейки и многоразовые страницы для рисования


Про комплект

Усі батьки хочуть, щоб їхні діти виросли розумними і кмітливими. А які предмети найдужче сприяють такому розвитку? Математика й іноземна мова. Саме під час їх вивчення з’являється чимало нових нейронних сполучень у мозку. Отже, людина врешті стає розумнішою і кмітливішою. У будь-якому віці. Навіть у дошкільному.

 

Запитаєте: «Яким чином дошкільня може вивчати математику й іноземну мову?». Відповімо: «Запросто — за допомогою комплекту із двох книжок «Gakken. Розумні ігри. Лічба + Англійська мова. Алфавіт». Ці книжки розраховані на найменших непосид, віком від 3 до 5 років. Комплект і кожна книжка окремо спрямовані на комплексний розвиток малюка і результат занять не примусить на себе чекати.


До комплекту увійшли такі книжки:

«Gakken. Розумні ігри. Лічба. 3–5 років»

«Gakken. Розумні ігри. Алфавіт. Англійська мова. 3–5 років»


Книжка «Gakken. Розумні ігри. Лічба. 3–5 років» допоможе вашому малюку розвинути такі потрібні для дошкільної освіти навички, як-от виконання вказівок та завдань, і набути водночас таких практичних умінь, як лічба, наведення цифр, розміщення чисел у певному порядку, порівняння, де більше, де менше, виявлення закономірностей, співвіднесення частин і цілого. Основна увага у цьому зошиті надається розпізнаванню чисел першого десятка.

 

Дитина набуде таких конкретних умінь, як:

лічба від одного до двадцяти;

оперування поняттям «більше-менше»;

наведення цифр по контуру;

розміщення чисел у певному порядку;

порівняння, де більше, де менше;

виявлення закономірностей;

співвіднесення частин і цілого.

  

Книжка «Gakken. Розумні ігри. Алфавіт. Англійська мова. 3–5 років» допоможе вашому малюку опанувати знання, що будуть потрібними для вивчення англійської мови.

 

 До того ж малеча навчиться:

розпізнавати літери;

зіставляти великі літери з малими;

проводити прямі та криві лінії, що стане в нагоді, коли дитина почне писати.

 

Серед завдань:

робота з наліпками;

розфарбовування;

виготовлення елементарних поробок;

доповнення ілюстрацій;

вирізання і наклеювання;

проходження лабіринтів;

пошук відповідностей;

пошук відмінностей;

наведення букви пальцем, крейдою;

наведення ліній та контурів маркером або крейдою тощо.

 

А отже, ваш малюк неодмінно поліпшить:

дрібну моторику;

фантазію;

творчість;

навички письма.

 

 А також навчиться:

тримати крейду чи маркер;

зосереджуватися, міркувати;

розфарбовувати;

називати і добирати кольори;

розширить свій словниковий запас.

  

До уваги батьків!

 Хоча порядок чисел при лічбі та порядок букв у алфавіті важливі, ще важливіше на цьому етапі плекати любов до навчання, тому сторінки цієї книжки не обов’язково проходити у якомусь визначеному порядку. Якщо маля виявляє інтерес до певного числа або букви, займайтеся ними, доки стане цікавості. Якщо ні — зробіть перерву чи перегорніть на іншу, цікавішу сторінку.

 Вправи у книжці розраховані на виконання за допомогою та під наглядом батьків. У кожної дитини свої темпи розвитку, і, виконуючи завдання разом, як одна команда, ви робите важливий крок до навчання з насолодою.

 

В книжках, що увійшли до комплекту, наявні сторінки з яскравими наліпками, що використовуються в завданнях як винагорода за виконану працю!

А ще малюк може помалювати на спеціальній багаторазовій сторінці «Пиши / Стирай» наприкінці книжки!

Нумо розважатися — і навчатися!


Як працювати з комплектом:

Прочитайте примітку «Батькам» і поясніть завдання дитині.

Спеціальні позначки показують, які інструменти знадобляться для виконання вправи.

Дозвольте дитині обрати заохочувальну наліпку та наклеїти її на завершену сторінку. Дослідження показують, що заохочення здатні підвищувати самооцінку.

Похваліть дитину за чудову роботу!

  

Візьміть упевнений старт із Gakken!

Десятки мільйонів японських дітей виросли з любов’ю до навчання завдяки робочим зошитам «Розумні ігри» від Gakken. У перевіреної системи «Розумні ігри», розробленої освітянами й експертами з дитячого розвитку, один провідний принцип: навчатися має бути весело.

Дослідження показують, що навчання у веселій, захопливій формі допомагає зосереджувати увагу, закріплювати у пам’яті поняття і поліпшувати розуміння. Діти постійно вбирають у себе інформацію з навколишнього світу і схильні утримувати ту її частину, яка стимулює та вражає їх.


Читати далі

До комплекту входять


Галерея


Про автора


gakkenbooks.com

2-11-8, Nishi-Gotanda, Shinagawa-ku, Tokyo, Japan

Gakken — це одне з найбільших японських видавництв, лідер у виданні педагогічної літератури і посібників для навчання. Засноване 1947 року Хідето Фуруока. Місія компанії Gakken завжди полягала в тому, щоб випускати навчальні матеріали для дітей. До того ж засновники компанії впевнені, що навчання має розважати, тільки у такому разі воно буде ефективним.

Видавництво Gakken добре відоме своїми бестселерами в усьому світі. Розумні робочі зошити Gakken базуються на ретельних наукових дослідженнях дитячої психіки і особливостей здатності навчатися. Це одні з найпопулярніших навчальних матеріалів для дошкільних установ, дитячих садків і початкових шкіл, які дають дивовижні результати з максимальною ефективністю.


Крім значного видавничого бізнесу, Gakken також керує 14 000 навчальних центрів під назвою «Класи Gakken» і дитячими садками — всі вони опираються на успішну формулу, використану в їхніх робочих зошитах.


Всі вони використовують успішну формулу, так само задіяну і в робочих зошитах «Gakken. Розумні ігри». В основу методики лягли наукові розробки професора психології Акіра Таго, широко відомого в Японії фахівця з розвитку інтелектуальних здібностей, і у дітей зокрема.

Професор Акіра Таго понад 30 років досліджував психологічні особливості і пізнавальні здібності дошкільнят, щоб знайти максимально ефективний варіант навчання, що розвивав би не тільки необхідні навички, а й здатність дитини мислити.

 

Так з'явилися робочі зошити «Gakken. Розумні ігри» — найпопулярніші підручники в Японії (їх уже продано понад 42 мільйони копій, і до цього часу продається 1 мільйон копій щороку)!


Принципи Gakken в навчанні дошкільнят:

1) Метод «крок за кроком». Усі зошити створені таким чином, що завдання ускладнюються поступово, ледь помітно для малюка. Дитина, займаючись за зошитами, без поспіху освоює цілу серію навичок.

2) Похвала — двигун навчання. Японці радять хвалити дошкільнят якомога частіше. Вони впевнені, що саме похвала формує мотивацію до навчання. Навіть невелике досягнення дошкільняти — величезний крок на шляху до успіху.

3) Гра. Всі завдання у зошитах побудовані в ігровій формі, адже тільки так вони можуть сподобатися дітям. Тут врахована особливість людської пам’яті: ми запам’ятовуємо тільки те, що викликає емоції й цікаве.

4) Самостійність. У методичних вказівках до зошитів вказана рекомендація допомагати малюкові, тільки якщо він звертається за допомогою. Не виправляти виготовлене ним, не намагатися виконати завдання ідеально. Дитина має бачити, що вона може самостійно впоратися з різними завданнями. І батьки теж повинні це бачити і вчасно хвалити малюка за досягнення.

5) Одна сторінка на день. З огляду на особливості психіки дошкільнят зошити Gakken пропонують виконувати одне завдання (на одній сторінці) на день. І тільки якщо дитина проявляє ініціативу і хоче більше, збільшувати тривалість занять.

Читати далі

Розвороти


Рекомендовані видання

Блогерам та активним читачам!

Сподобалося видання? Якщо ви маєте блог з активною аудиторією від 25000 осіб та досвід огляду книжних новинок, то ми з радістю надішлемо на огляд безкоштовний примірник. Напишіть нам.

В огляді видання висловлюйтеся щиро, пишіть всі враження: і позитивні, і негативні. Нам необхідні тільки чесні й об'єктивні відгуки!

дані видання

Завантажити обкладинку книжки у високій якості.

Завантажити зображення видання у високій якості.

Завантажити актуальний прайс-лист видавництва.

  • Обкладинка: м'яка
  • Розмір: 2 шт. по 220х300 мм
  • Кількість сторінок: 132
  • Тип паперу: офсетний

НАД ВИДАННЯМ СТАРАННО ПРАЦЮВАЛИ