Фотографії

Комплект із двох книжок: «Чому матуся хоче напитися» та «Чому матуся часто матіркує»

Комплект із двох книжок: «Чому матуся хоче напитися» та «Чому матуся часто матіркує»


Про комплект

Це не просто неперевершене веселе чтиво від британської письменниці Джилл Сімс. Це на додачу хороший привід для будь-якої матусі позбутися комплексу «мами-нездари». Романи Джилл Сімс в легкій невимушеній гумористичній формі дозволяють осягнути прості істини — життя не буває ідеальним, але насолоджуватися ним треба щомиті, навіть коли здається, що усе летить шкереберть.

Пригоди Еллен та її родини з одного боку здаються звичайними, буденними, але з іншого — примушують невпинно реготати, бо читач раз по раз диву дається: «Ну як можна таке втнути на рівному місці?» І в цьому вся краса творів Джилл Сімс.

 

Романи серії «Щоденник виснаженої мами» стали бестселерами The Sunday Times, а перша частина здобула премію The British Book Awards 2017 у номінації «Книжковий дебют року».

Читати далі

До комплекту входять


Галерея


Про автора

Джилл Сімс — письменниця й ілюстраторка. Живе в Шотландії зі своїм чоловіком, двома дітьми і двома непокірними бордер-тер'єрами, які господарюють у будинку.

Джилл — авторка надзвичайно успішного блогу для батьків Peter and Jane на Facebook.

Дотепні нотатки про будні типової мами забезпечили її майже 400 тисячами підписників. Це спонукало Джилл написати книжку «Чому матуся хоче напитися» та її продовження: «Чому матуся часто матіркує» і «Чому матусю все дістало». Романи стали бестселерами The Sunday Times, а перша частина здобула премію The British Book Awards 2017 у номінації «Книжковий дебют року».

Любить зависати в соціальних мережах, пити вино і постійно намагається повернути втрачену молодість.

Читати далі

Рекомендовані видання

Блогерам та активним читачам!

Сподобалося видання? Якщо ви маєте блог з активною аудиторією від 25000 осіб та досвід огляду книжних новинок, то ми з радістю надішлемо на огляд безкоштовний примірник. Напишіть нам.

В огляді видання висловлюйтеся щиро, пишіть всі враження: і позитивні, і негативні. Нам необхідні тільки чесні й об'єктивні відгуки!

дані видання

Завантажити обкладинку книжки у високій якості.

Завантажити зображення видання у високій якості.

Завантажити актуальний прайс-лист видавництва.

  • Обкладинка: тверда
  • Розмір: 2 шт. по 153х222 мм
  • Тип паперу: офсетний

НАД ВИДАННЯМ СТАРАННО ПРАЦЮВАЛИ