Фотографії
Фотографії



Галерея







Розвороти книжки





Відео за темою


Пригоди Тимка у світі бактерій
Мити чи не мити... руки? Чи такі вже й небезпечні бактерії, які живуть довкола нас?
Команда фахівців-мікробіологів об’єдналася з видавничим колективом, щоб створити неймовірну книжку «Пригоди Тимка у світі бактерій». Тут усе серйозно, усе правильно з погляду науки! Але водночас дуже легко, зрозуміло й доступно.
Найменші читачі віком 5+ зможуть розпочати з цією книжкою захопливу подорож у світ природознавства.
Приключения Тима в мире бактерий
Мыть или не мыть… руки? Так ли опасны бактерии, которые живут вокруг нас?
Команда специалистов-микробиологов объединилась с издательским коллективом, чтобы создать невероятную книжку «Приключения Тима в мире бактерий». Здесь все серьезно, все правильно с точки зрения науки! Но вместе с тем все очень легко, понятно и доступно. Самые маленькие читатели возрастом 5+ смогут начать с этой книгой увлекательнейшее путешествие в мир природоведения.
- Дітям
- Пошук покликання
- Для шкільного віку
- До 7 років
- Від 7 до 14 років
- Світ навколо нас
- Пізнавальні видання
- Для читання дорослими дітям
Про книгу
Ваш малюк росте питайком? Він без угаву запитує, чому болить горло, чому треба їсти, навіщо надягати шкарпетки? А ще йому кортить зловити жука й посадити в коробочку чи поспостерігати за жабою? Тоді книжка «Пригоди Тимка у світі бактерій» саме для нього. Адже такі запитання і поведінка дитини свідчать про зацікавленість біологією. Певна річ, вона ще й слова такого не знає, але вже відчуває нестримний потяг до пізнання таємниць природи. За допомогою нашої книжки дитина познайомиться зі світом бактерій, знайде відповіді на згадані вище запитання і дізнається про безліч інших неймовірних речей.
Матеріал у ній подано захопливо й цікаво, щоб навіть найвибагливіші питайки були задоволені. У книжці розповідають про факти, гіпотези, дослідження, але при цьому мова видання проста й цілком доступна. Зрозуміти, про що йдеться, дитині допоможуть яскраві малюнки, а також герої книжки: Тимко, його тато й мама і... доброзичливий бактероїд.
Щоб дитина могла відпочити, час від часу пропонують провести експеримент і, так би мовити, відчути себе дослідником. У підготовці цього видання брали участь справжні вчені-біоінформатики, тому всі досліди дібрані з розумом — кожний науковець теж колись був дитиною і добре пам’ятає, які «відкриття» мали в дитинстві ефект «БУМ».
Поруч із дитиною не нудьгуватимуть і батьки. Наприклад, мамам буде цікаво дізнатися, які бактерії відповідають за стрункість або навіщо потрібне щеплення.
Загалом книжка розвиває допитливість, пам’ять, увагу дитини, розширює кругозір, ознайомлює з різноманітністю світу і допомагає знайти своє покликання.
Галерея














Розвороти книжки










Цитати з книги
Ні мами, ні тата…
Бактерія не має мами і тата. Вона розмножується поділом... Це означає, що бактерія сама себе «розрізає» на дві рівні частинки. Спочатку все, що є всередині неї, ділиться навпіл, і ці половинки розходяться в протилежні боки. Після цього клітина роз’єднується посередині. Виходять дві однакові клітини, тільки трохи менші.
Імунітет і мокрі ноги
Коли ти довго гуляєш у мокрому взутті, організму доводиться витрачати багато енергії на те, щоб обігрівати твоє тіло. А отже, на належну роботу імунітету її бракує, поліцейські ледачіють або й узагалі відмовляються працювати. У таких випадках кажуть: ослаблений імунітет.
Бактерії-екстремофіли
Коли ми кип’ятимо воду, мікроби в ній гинуть. Але є й такі, що спокійно живуть у фонтанах киплячої води, які б’ють з-під землі. Ці гарячі джерела — гейзери — улюблене місце бактерій-гіпертермофілів.
Мафія в кишківнику
Ти не любиш броколі й хочеш тільки солодких булочок? Це тому, що мафія бактерій-ласунів передає до мозку повідомлення, мовляв, дайте нам іще солоденького.
На службі в людини
Людина давно, ще нічого не знаючи про бактерії, навчилася використовувати їх для приготування їжі. Бактерії роблять сир, квашену капусту та інші продукти. Вони смачні, корисні для людини і довше залишаються свіжими.
Якби не було бактерій
Без бактерій поживні речовини з клітковини пропадали б марно, а ми були б позбавлені додаткової енергії, вітамінів групи В і К, а також допомоги імунітету і захисту кишківника від ворожих військ.
Увага: тупик!
Апендикс — це маленький відросток у лабіринті кишківника, який нікуди не веде, тупик. Зовні він схожий на хвостик завбільшки як середній палець.
Стій! Хто йде?
На виході зі шлунка є клапан, який називають воротарем. Узагалі воротар — це сторож біля воріт. У шлунку ж цей клапан пропускає перетравлену їжу далі.
Матеріали за темою
Рекомендовані видання
Відгуки на книгу
Блогерам та активним читачам!
Сподобалося видання? Якщо ви маєте блог з активною аудиторією від 25000 осіб та досвід огляду книжних новинок, то ми з радістю надішлемо на огляд безкоштовний примірник. Напишіть нам.
В огляді видання висловлюйтеся щиро, пишіть всі враження: і позитивні, і негативні. Нам необхідні тільки чесні й об'єктивні відгуки!

Пригоди Тимка у світі бактерій
дані видання
Завантажити обкладинку книжки у високій якості.
Завантажити зображення видання у високій якості.
Завантажити актуальний прайс-лист видавництва.
- Обкладинка: тверда
- Розмір: 215х250 мм
- Кількість сторінок: 95
- Тип паперу: офсетний
- ISBN: 978-617-577-238-6