Фотографії

Біл Гейтс рекомендує… 10 книжок про важливе в одній. Збірник самарі (українською мовою) + аудіокнижка

Билл Гейтс рекомендует... 10 книг о важном в одной. Сборник саммари (на украинском языке) + аудиокнига


Про книгу

Співзасновник компанії Microsoft Білл Гейтс розуміється на книжках. Він читає не менше 50 книжок на рік і радить приділяти читанню щонайменше годину на день. Його статус і життєвий досвід дозволяють припустити, що читає він переважно книжки, які того варті. А з-поміж них радить обрані. Ті, що проґавити не можна. Ті, що дають системне розуміння явища, формують нові тренди або дозволяють позбутися фільтрів, нав'язаних нам культурою, спільнотою, ЗМІ, що трансформують реальність.

Він прочитав їх особисто і вважає, що вони обов’язкові до прочитання усім, хто вважає себе освіченою людиною. Найкращі з цих книжки лягли в основу самарі, що увійшли до нашого збірника «Білл Гейтс рекомендує... 10 книжок про важливе в одній». Радимо почитати!Гадаємо, кожен знайде собі щось цікаве й корисне. Білл Гейтс знайшов.

Біл Гейтс пише: «Це найкращі книжки з-поміж усіх, які я читав!».

 1. «Sapiens. Людина розумна. Коротка історія людства» Ювал Ной Харарі.
 2. «Homo Deus. Людина божественна. За лаштунками майбутнього» Ювал Ной Харарі.
 3. «Зброя, мікроби і сталь. Витоки нерівностей між народами» Джаред Даймонд.
 4. «21 урок для ХХІ століття» Ювал Ной Харарі.
 5. «Як брехати за допомогою статистики» Джарел Хафф.
 6. «Капіталізм без капіталу: злет нематеріальної економіки» Джонатан Хаскел, Стіан Вестлейк.
 7. «Фактологія. 10 хибних уявлень про світ, і чому все набагато краще, ніж ми думаємо» Ганс Рослінг, Уля Рослінг, Анна Рослінг-Рьонлюнд.
 8. «Добрі янголи людської природи. Чому у світі панувало насильство і чи стало його менше?» Стівен Пінкер.
 9. «Просвітництво сьогодні. Аргументи на користь розуму, науки та прогресу» Стівен Пінкер.
 10. «Капітал у XXI столітті» Тома Пікетті.

Ця збірка самарі, без сумніву, примусить вас думати. Але думати не про день грядущий з усіма його побутовими труднощами, а з позиції сучасних мислителів, здатних вийти за рамки парадигм, що склалися.

Читати далі

Галерея


Про автора


Видавництво  «Ivi Green» об’єднало у велику команду захоплених батьків, відданих дітей та творчих професіоналів для створення неординарних проєктів-бестселерів. Компания веде свою діяльність в Сполучених Штатах Америки, видаючи книжки на декількох мовах.

Запитаєте: що таке «Ivi Green». Іві Грін — це допитлива пташка, що дивиться з логотипу компанії. Вона весела, творча, наполеглива, а ще крокує по життю з любов'ю і широко відкритими очима. Саме ці риси притаманні й колективу видавництва.

Книжки «Ivi Green» позитивні, зрозумілі й легкі для сприйняття. А ще це книжки категорії «smart», тобто вони покликані розвивати інтелект та м’які навички, збільшувати усвідомленість. Скажете, такого не може бути!  Погоджуємося, раніше такого контенту справді не існувало.  «Ivi Green» першим створило те, про що ви так давно мріяли.

https://ivigreen.com/


Михайло Іванов — творець і натхненник «Ivi Green», автор книжок з маркетингу, учасник чемпіонату світу з довгого тріатлону у форматі Ironman. Громадянин США, багато років працює і веде бізнес в Сполучених Штатах Америки.

Михайло привніс в «Ivi Green» свій досвід письменника, видавця й маркетолога, а також талант комунікатора та нетворкера.

Читання й можливість ділитися цінною інформацією з людьми — давня пристрасть Михайла, і місія на даний момент — зробити корисну інформацію та цінні ідеї доступними для професіоналів і бізнесменів, які прагнуть розвитку!


Марія Горіна — головна редакторка, авторка книжок і співзасновниця компанії «Ivi Green», у минулому консультант з управління, топ-менеджер, підприємець, лідер практики Performance Management у Strategy Partners. Громадянка США, багато років  проживає і працює в Сполучених Штатах Америки.

Читати далі

Розвороти книжки


Аудіокнига в подарунок

Придбавши паперову книжку,
ви отримуєте в подарунок аудіоверсію

(Промо-код вміщено на титульній сторінці
паперового видання)


Цитати з книги


Рекомендовані видання


Відгуки на книгу

Блогерам та активним читачам!

Сподобалося видання? Якщо ви маєте блог з активною аудиторією від 25000 осіб та досвід огляду книжних новинок, то ми з радістю надішлемо на огляд безкоштовний примірник. Напишіть нам.

В огляді видання висловлюйтеся щиро, пишіть всі враження: і позитивні, і негативні. Нам необхідні тільки чесні й об'єктивні відгуки!

дані видання

Завантажити обкладинку книжки у високій якості.

Завантажити зображення видання у високій якості.

Завантажити актуальний прайс-лист видавництва.

 • Обкладинка: тверда
 • Розмір: 164*235
 • Кількість сторінок: 200
 • Тип паперу: офсетний
 • ISBN: 978-617-8119-83-6