Фотографії

Gakken. Розумні ігри. Ранній розвиток. 2–4 роки + наліпки і багаторазові сторінки для малювання

Завдання–картинки. Ігри з числами. Поробки

Play Smart Early Learning Age 2+

Picture Puzzles • Counting Games • Art Projects


Про книгу

У вправах книжки «Gakken. Розумні ігри. Ранній розвиток. 2–4 роки» дитині пропонується:

• порівняти предмети і знайти зайвий;

приклеїти деталі на вказане місце;

• дібрати кольори і розфарбувати предмети;

• скласти елементарне оригамі;

• співвіднести частину і ціле;

• назвати, що більше, а що менше;

• зробити елементарні поробки;

• навести лінії або контури тощо.

 

А отже, ваш малюк неодмінно поліпшить:

• дрібну моторику;

• фантазію;

• творчість;

• навички письма.

 

А також навчиться:

тримати крейду чи маркер;

логічно мислити;

розфарбовувати;

називати і добирати кольори;

розширить свій словниковий запас;

• засвоїть корисні правила, як-от догляд за ротовою порожниною, користування туалетом;

• вивчить ввічливі слова та фрази.

  

До уваги батьків!

До книжки «Ранній розвиток» увійшли веселі вправи на розподіл і порівняння, ігри з цифрами, малюнки-головоломки, розмальовки. Продовжіть навчання після того, як ваша дитина завершить виконувати завдання.

Ви можете обговорити зображення на сторінці. Запропонувати малюку показати і назвати тварин, предмети, кольори чи форми. Порівняти, які з предметів більші, а які менші. Порахувати речі, зображені на картинці. Кожне завдання старанно розроблене для розвитку конкретної навички. Але, розглядаючи ілюстрації, ваша дитина також дістане задоволення від спілкування з вами.

Вправи у книжці розраховані на виконання за допомогою та під наглядом батьків. Дослідження показують, що діти вчаться ліпше, коли взаємодіють із дорослими. Більшість завдань досить легкі, щоб дитина могла впоратися без допомоги, але ви маєте керувати процесом.

 

90+ яскравих наліпок використовуються в завданнях в ролі винагороди за виконану працю!

А ще малюк може помалювати на спеціальному багаторазовому полі наприкінці книжки!

Нумо розважатися — і навчатися!

 

Як працювати з книжкою:

Прочитайте примітку «Батькам» і поясніть завдання дитині.

Спеціальні позначки показують, які інструменти знадобляться для виконання вправи.

Дозвольте дитині обрати заохочувальну наліпку та наклеїти її на завершену сторінку. Дослідження показують, що заохочення здатні підвищувати самооцінку.

Похваліть дитину за чудову роботу!

 

Візьміть упевнений старт із Gakken!

Десятки мільйонів японських дітей виросли з любов’ю до навчання завдяки робочим зошитам «Розумні ігри» від Gakken. У перевіреної системи «Розумні ігри», розробленої освітянами й експертами з дитячого розвитку, один провідний принцип: навчатися має бути весело.

Дослідження показують, що навчання у веселій, захопливій формі допомагає зосереджувати увагу, закріплювати у пам’яті поняття і поліпшувати розуміння. Діти постійно вбирають у себе інформацію з навколишнього світу і схильні утримувати ту її частину, яка стимулює та вражає їх.

 

 

Читати далі

ПРО СЕРІЮ

Одного разу до відомого педагога підійшла мама з маленькою дитиною.

— Підкажіть, будь ласка, — звернулася вона, — з якого віку потрібно починати виховувати дитину?

— А скільки вашій? — запитав педагог.

— Три.

— Ви спізнилися рівно на три роки.

Не відомо, чи побутує ця притча серед японців, але саме принципи раннього розвитку використані в серії книжок видавництва Gakken, яка нарешті вийшла і українською мовою.

В основу цього проєкту лягли методичні розробки професора психології Акіра Таго, широко відомого в Японії фахівця з розвитку інтелектуальних здібностей, і в дітей включно. Він запропонував системний підхід навчання і для дошкільнят.

Зошити Gakken припускають заняття крок за кроком, починаючи з двох років. Дитина просувається від простого до складного настільки поступово, що навчання — це щоразу УСПІХ. Кожен наступний зошит враховує навички, набуті на попередніх етапах.

 

Малюк разом із вами навчиться:

 • Упізнавати й писати букви і цифри.
 • Знаходити логічні пари і бачити відповідності.
 • Самостійно знаходити рішення досить складних логічних задач, включно з просторовими.
 • Логічно міркувати і приймати рішення.
 • Не просто рахувати від одного до двадцяти, а розуміти математичну логіку лічби і розв’язування задач.
 • Правильно тримати олівець і фломастер.
 • Малювати, розфарбовувати, проводити різні лінії.
 • Користуватися ножицями і клеєм.
 • Вирізати з паперу по прямих і вигнутих лініях.
 • Робити за зразком і навіть придумувати аплікації та інші вироби з паперу.
 • Згинати і клеїти деталі за схемами.

 

Формула успіху «Розумних ігор»:

• Мають вигляд розваг — настільки, що діти навіть не здогадуються, що вони розвивають важливі навички, поки обводять лінії і форми, вирізають і вставляють предмети, проходять лабіринти, створюють вироби і займаються іншими простими й цікавими заняттями.

 

• Залучають батьків: численні дослідження стверджують, що маленькі діти вчаться краще, мають вищий рівень грамотності і найбільш розвинені математичні і навіть соціальні навички, коли батьки беруть участь у процесі навчання. На кожній сторінці робочих зошитів є «замітки для батьків» з порадами, які допоможуть кожній дитині розвиватися.

 

• Доведено, що заняття за зошитами «Gakken. Розумні ігри» зміцнюють у дітей навички міркування, прийняття рішень і концентрації, що допомагає їм підготуватися не тільки до школи, а й до життя!

 

• Кожен зошит:

 • містить понад 70 пізнавальних цікавих завдань і включає в себе відповідні віку вправи на розвиток дрібної моторики, мови, уваги, логіки, мислення та інших важливих навичок;
 • укомплектований наклейками, які використовуються в певних завданнях і в ролі винагороди за добре виконану роботу;
 • доповнений багаторазовою сторінкою «Пиши / Стирай».

 

Всі книжки лінійки «Розумні ігри» згруповані в окремі серії за віком:

 

Книжки серії «Gakken. Розумні ігри. 2–4 роки» допоможуть вашій дитині розвинути такі базові навички, як:

 • дотримання вказівок і концентрація уваги до завданнях;
 • розпізнавання букв і цифр;
 • логічне мислення;
 • кмітливість;
 • розвиток мовлення і дрібної моторики.

 

Для дітей 2–4 років створені робочі зошити:

 1. «Gakken. Розумні ігри. Лічба. 2–4 роки»
 2. «Gakken. Розумні ігри. Англійська мова. Алфавіт. 2–4 роки»
 3. «Gakken. Розумні ігри. Ранній розвиток. 2–4 роки»
 4. «Gakken. Розумні ігри. Розвиток логіки. Звірята. 2–4 роки»
 5. «Gakken. Розумні ігри. Розвиток здібностей. Кольори та форми. 2–4 роки»
 6. «Gakken. Розумні ігри. Розвиток мислення. 2–4 роки»
 7. «Gakken. Розумні ігри. Побудова навичок. 2–4 роки»
 8. «Gakken. Розумні ігри. Підготовка до письма. 2–4 роки»
 9. «Gakken. Розумні ігри. Розвиток креативності. 2–4 роки»

Видання, що входять до серії:

Читати далі

Галерея


Про автора


gakkenbooks.com

2-11-8, Nishi-Gotanda, Shinagawa-ku, Tokyo, Japan

Gakken — це одне з найбільших японських видавництв, лідер у виданні педагогічної літератури і посібників для навчання. Засноване 1947 року Хідето Фуруока. Місія компанії Gakken завжди полягала в тому, щоб випускати навчальні матеріали для дітей. До того ж засновники компанії впевнені, що навчання має розважати, тільки у такому разі воно буде ефективним.

Видавництво Gakken добре відоме своїми бестселерами в усьому світі. Розумні робочі зошити Gakken базуються на ретельних наукових дослідженнях дитячої психіки і особливостей здатності навчатися. Це одні з найпопулярніших навчальних матеріалів для дошкільних установ, дитячих садків і початкових шкіл, які дають дивовижні результати з максимальною ефективністю.

Крім значного видавничого бізнесу, Gakken також керує 14 000 навчальних центрів під назвою «Класи Gakken» і дитячими садками — всі вони опираються на успішну формулу, використану в їхніх робочих зошитах.

Всі вони використовують успішну формулу, так само задіяну і в робочих зошитах «Gakken. Розумні ігри». В основу методики лягли наукові розробки професора психології Акіра Таго, широко відомого в Японії фахівця з розвитку інтелектуальних здібностей, і у дітей зокрема.

Професор Акіра Таго понад 30 років досліджував психологічні особливості і пізнавальні здібності дошкільнят, щоб знайти максимально ефективний варіант навчання, що розвивав би не тільки необхідні навички, а й здатність дитини мислити.

Так з'явилися робочі зошити «Gakken. Розумні ігри» — найпопулярніші підручники в Японії (їх уже продано понад 42 мільйони копій, і до цього часу продається 1 мільйон копій щороку)!

Принципи Gakken в навчанні дошкільнят:

 1. Метод «крок за кроком». Усі зошити створені таким чином, що завдання ускладнюються поступово, ледь помітно для малюка. Дитина, займаючись за зошитами, без поспіху освоює цілу серію навичок.
 2. Похвала — двигун навчання. Японці радять хвалити дошкільнят якомога частіше. Вони впевнені, що саме похвала формує мотивацію до навчання. Навіть невелике досягнення дошкільняти — величезний крок на шляху до успіху.
 3. Гра. Всі завдання у зошитах побудовані в ігровій формі, адже тільки так вони можуть сподобатися дітям. Тут врахована особливість людської пам’яті: ми запам’ятовуємо тільки те, що викликає емоції й цікаве.
 4. Самостійність. У методичних вказівках до зошитів вказана рекомендація допомагати малюкові, тільки якщо він звертається за допомогою. Не виправляти виготовлене ним, не намагатися виконати завдання ідеально. Дитина має бачити, що вона може самостійно впоратися з різними завданнями. І батьки теж повинні це бачити і вчасно хвалити малюка за досягнення.
 5. Одна сторінка на день. З огляду на особливості психіки дошкільнят зошити Gakken пропонують виконувати одне завдання (на одній сторінці) на день. І тільки якщо дитина проявляє ініціативу і хоче більше, збільшувати тривалість занять.
Читати далі

Розвороти книжки


Рекомендовані видання


Відгуки на книгу

Блогерам та активним читачам!

Сподобалося видання? Якщо ви маєте блог з активною аудиторією від 25000 осіб та досвід огляду книжних новинок, то ми з радістю надішлемо на огляд безкоштовний примірник. Напишіть нам.

В огляді видання висловлюйтеся щиро, пишіть всі враження: і позитивні, і негативні. Нам необхідні тільки чесні й об'єктивні відгуки!

Gakken. Розумні ігри. Ранній розвиток. 2–4 роки + наліпки і багаторазові сторінки для малювання

Завдання–картинки. Ігри з числами. Поробки

320 грн

дані видання

Завантажити обкладинку книжки у високій якості.

Завантажити зображення видання у високій якості.

Завантажити актуальний прайс-лист видавництва.

 • Обкладинка: м'яка
 • Розмір: 220х300 мм
 • Кількість сторінок: 66
 • Тип паперу: офсетний
 • ISBN: 978-617-7966-51-6

НАД КНИГОЮ СТАРАННО ПРАЦЮВАЛИ