Фотографії

Комплект із трьох книжок «Щоденник виснаженої мами»

Комплект із трьох книжок «Щоденник виснаженої мами»


Про комплект

До комплекту «Щоденник виснаженої мами» увійшли три бестселери Джилл Сімс: «Чому матуся хоче напитися», «Чому матуся часто матіркує», «Чому матусю все дістало» в перекладі неперевершеної Вікторії Зенгви. Головна героїня Еллен у кожній частині оповідає своє сімейне життя. Але ж як оповідає!!!

 

«Чому матуся хоче напитися» Перша книжка познайомить вас із типовою англійською родиною середнього статку. Тут вам і двоє чудових дітлахів, які часом перетворюються на чортенят, і затишний будинок, що подекуди нагадує вирву від бомби, і коханий чоловік, котрий за будь-якої нагоди тікає з хати… Додайте до цього пришелепкуватих родичів і кодло ідеальних мамць зі школи. Як тут матусі Еллен не з’їхати з глузду? За різноманітними сценаріями батьківського виховання й подружнього життя читач часом упізнає себе й разом із головною героїнею, незламною матусею, намагається здолати усі перешкоди. Не диво, що Еллен іноді доводиться укріплювати бойовий дух міцним слівцем і не менш міцними напоями.

Не закликаємо брати її за приклад, але читати обов’язково, адже сміятися корисно для здоров’я!

 

«Чому матуся часто матіркує» Друга книжка серії не менш колоритна й іронічна. Та й як тут не реготати? Хоча Еллен, як то кажуть, не до сміху: непосидючі діти щодень вигадують щось новеньке, аби довести матусю до сказу, а саркастично налаштований чоловік і собі додає куті меду. Родичі нікуди не зникають, продовжуючи поводитися у своїх не найкращих традиціях. Несподівано для себе Еллен очолює Асоціацію батьків і вчителів, тож опиняється посеред самого виру спілкування з кодлом шкільних матусь. Не дивно, що головна героїня злітає з котушок і сипле лайкою як горохом. Чи вдасться їй зберегти внутрішню рівновагу завдяки невиліковному оптимізму?.. Дізнайтеся з другого тому й зарядіться позитивом, щоб із посмішкою долати власні виклики!

 

 

«Чому матусю все дістало» У третьому томі серії «Щоденник виснаженої мами» шоу триває! На Еллен чекають ще більші випробування, адже коханий чоловік стає колишнім, а дітлахи перетворюються на підлітків з усіма феєричними наслідками. І якщо раніше матусю підбадьорювали міцні слівце й напої, то тепер час перейти на просунутий гуру-рівень — просвітлення, розслабленого споглядання й відпускання ситуації. А ще нових блискучих жартів. Куди ж без них?

Читати далі

До комплекту входять


Галерея


Про автора

Джилл Сімс — письменниця й ілюстраторка. Живе в Шотландії зі своїм чоловіком, двома дітьми і двома непокірними бордер-тер'єрами, які господарюють у будинку.

Джилл — авторка надзвичайно успішного блогу для батьків Peter and Jane на Facebook.

Дотепні нотатки про будні типової мами забезпечили її майже 400 тисячами підписників. Це спонукало Джилл написати книжку «Чому матуся хоче напитися» та її продовження: «Чому матуся часто матіркує» і «Чому матусю все дістало». Романи стали бестселерами The Sunday Times, а перша частина здобула премію The British Book Awards 2017 у номінації «Книжковий дебют року».

Любить зависати в соціальних мережах, пити вино і постійно намагається повернути втрачену молодість.

Читати далі

Цитати


УПАКОВКА

Комплект із трьох книжок «Щоденник виснаженої мами» має креативне подарункове оформлення. Стильна самобутня коробка вирішує питання святкового пакування.

 

А якщо вам спаде на думку надіслати комплект поштою, коробка забезпечить цілісність транспортування.

 

 

Розмір: 230х155х100 мм


Рекомендовані видання

Блогерам та активним читачам!

Сподобалося видання? Якщо ви маєте блог з активною аудиторією від 25000 осіб та досвід огляду книжних новинок, то ми з радістю надішлемо на огляд безкоштовний примірник. Напишіть нам.

В огляді видання висловлюйтеся щиро, пишіть всі враження: і позитивні, і негативні. Нам необхідні тільки чесні й об'єктивні відгуки!

дані видання

Завантажити обкладинку книжки у високій якості.

Завантажити зображення видання у високій якості.

Завантажити актуальний прайс-лист видавництва.

  • Обкладинка: тверда
  • Розмір: 230х155х100 мм
  • Тип паперу: офсетний
  • ISBN: 978-617-577-285-0

НАД ВИДАННЯМ СТАРАННО ПРАЦЮВАЛИ