Фотографії

Одна звичка на тиждень

52 Small Changes for the Mind


Про книгу

Створивши таку собі дорожню карту до вашого кращого майбутнього, авторка цієї книжки та інших бестселерів, у яких пропагує здоровий спосіб життя, має на меті підштовхнути вас до невеличких, проте дуже важливих змін.

Бретт Блументаль розробила 52-тижневу програму простих дій, щоб допомогти вам стати здоровішими і щасливішими. Один крок щотижня — і вже за рік, виробивши нові корисні звички, ви почуватиметеся молодими й здоровими, матимете чудову пам’ять і будете набагато продуктивнішими у своїй справі. Лише рік до вашого кращого Я!Про автора

Бретт Блументаль — експертка зі здорового способу життя з понад двадцятирічним досвідом і майже десять років консультує компанії з питань менеджменту. Здобула ступінь магістра бізнес-адміністрування і ступінь бакалавра в Корнелльському університеті. Також вона сертифікована спеціалістка WELCOA (Wellness Council of America) й AFAA (Aerobics and Fitness Association of America).

Бретт засновник і голова правління Be Healthy, Inc. - компанії, яка ставить за мету побудову більш здорової Америки.


Цитати з книги


Рекомендовані видання


Відгуки на книгу

Блогерам та активним читачам!

Сподобалося видання? Якщо ви маєте блог з активною аудиторією від 5000 осіб, то ми з радістю надішлемо на огляд безкоштовний примірник. Напишіть нам.

В огляді видання висловлюйтеся щиро, пишіть всі враження: і позитивні, і негативні. Нам необхідні тільки чесні й об'єктивні відгуки!

дані видання

Завантажити обкладинку книжки у високій якості.

Завантажити актуальний прайс-лист видавництва.

  • Обкладинка: тверда
  • Тип паперу: офсетний

НАД КНИГОЮ СТАРАННО ПРАЦЮВАЛИ