Фотографії

Комплект із двох збірників в інфографіці: «Чого не вчать у школі» і «Я відчуваю… Що?» (українською мовою)

Найважливіші навички в інфографіці для дітей і підлітків

Комплект із двох збірників в інфографіці: «Чого не вчать у школі» і «Я відчуваю… Що?» (українською мовою)


Про комплект

Пригадайте, чого нам найбільше бракувало у підлітковому віці? Розв’ְязувати задачі й малювати контурні карти ми вміли, а от як подолати невпевненість у собі, побудувати стосунки з друзями та знайти розуміння батьків, не мали жодного уявлення!

Досі такі важливі знання про те, як керувати емоціями, вибудовувати стосунки й особисті межі, шукати покликання, розвивати здорову самооцінку, так само залишаються за рамками шкільної програми.

 

На щастя, у сучасних підлітків з’явилися чудові помічники — наші книжки — збірники інфографік «Чого не вчать у школі» і «Я відчуваю... Що?».

 

Перша зі згаданих книжок — наш бестселер, збірник інфографік для підлітків «Чого не вчать у школі» — складається із шести розділів. Всі вони націлені на формування здорової і щасливої особистості. Ось їхній повний перелік:

1. Хто я?

2. Мої інструменти

3. Я і мої емоції

4. Спілкування

5. Взаємини

6. Я і моє тіло

 

Також книжка «Чого не вчать у школі» дає відповіді на найважливіші запитання. Зокрема, тут дитина знайде інформацію щодо:

— самоорганізації;

— розвитку емоційного інтелекту;

— навичок комунікації;

— розуміння себе;

— креативності;

— цінності життя;

— здоров’я.

 

Інформація викладена таким чином, що діти віком від 10 років можуть робити власні висновки щодо надзвичайно складних запитань. І все це завдяки грамотно збудованим інфографікам, з яких і складається книжка. Загалом у видання «Чого не вчать у школі» увійшло 35 інфографік, кожна з яких допомагає дитині виробити конкретну корисну навичку.

 

Другу неймовірну книжку інфографік серії «Чого не вчать у школі» — збірку «Я відчуваю... Що?» — ми створили спеціально для юних бунтарів і всіх-усіх-усіх, кому важливо розвивати емоційний інтелект.

 

Другий збірник інфографік ми повністю присвятили темі емоцій, які в пубертатний період часто домінують над підлітком і стають каменем спотикання стосовно себе та у взаєминах з оточенням. У книжці «Я відчуваю... Що?» ми докладно розібрали, як розпізнати свої емоції, прийняти й прожити їх конструктивно.

 

Ось повний перелік тем, що увійшли до збірника інфографік «Я відчуваю… Що?»:

• Що взагалі таке почуття?

• Як зрозуміти, що я відчуваю?

•  Я відчуваю...

• Що робити з почуттями?

• Що відчувають інші?

 

Тут ми зібрали все, що потрібно знати про емоції і почуття і про те, як із ними жити. Як зрозуміти, що відчуваєш, навіть якщо це непросто? Як зрозуміти, що робити з почуттями? Як поділитися ними? Як побудувати взаємини, не ображаючи і не ображаючись? Чи варто висловлювати агресію? Де знаходяться джерела радості і щастя? Що таке любов до себе і як її плекати?

 

 

Комплект із двох збірників в інфографіці: «Чого не вчать у школі» і «Я відчуваю… Що?» у коротких візуальних відповідях на найголовніші запитання, викладених простою і зрозумілою мовою, допоможе дитині стати самостійнішою, креативнішою, навчить успішно комунікувати з оточенням, розуміти свої емоції й керувати ними, усвідомити цінність життя і здоров'я, а також дасть відповіді на безліч інших запитань, які оминають шкільні вчителі.

Читати далі

До комплекту входять


Галерея


Про автора


Видавництво  «Ivi Green» об’єднало у велику команду захоплених батьків, відданих дітей та творчих професіоналів для створення неординарних проєктів-бестселерів. Компания веде свою діяльність в Сполучених Штатах Америки, видаючи книжки на декількох мовах.

Запитаєте: що таке «Ivi Green». Іві Грін — це допитлива пташка, що дивиться з логотипу компанії. Вона весела, творча, наполеглива, а ще крокує по життю з любов'ю і широко відкритими очима. Саме ці риси притаманні й колективу видавництва.

Книжки «Ivi Green» позитивні, зрозумілі й легкі для сприйняття. А ще це книжки категорії «smart», тобто вони покликані розвивати інтелект та м’які навички, збільшувати усвідомленість. Скажете, такого не може бути!  Погоджуємося, раніше такого контенту справді не існувало.  «Ivi Green» першим створило те, про що ви так давно мріяли.

https://ivigreen.com/


Михайло Іванов — творець і натхненник «Ivi Green», автор книжок з маркетингу, учасник чемпіонату світу з довгого тріатлону у форматі Ironman. Громадянин США, багато років працює і веде бізнес в Сполучених Штатах Америки.

Михайло привніс в «Ivi Green» свій досвід письменника, видавця й маркетолога, а також талант комунікатора та нетворкера.

Читання й можливість ділитися цінною інформацією з людьми — давня пристрасть Михайла, і місія на даний момент — зробити корисну інформацію та цінні ідеї доступними для професіоналів і бізнесменів, які прагнуть розвитку!


Марія Горіна — головна редакторка, авторка книжок і співзасновниця компанії «Ivi Green», у минулому консультант з управління, топ-менеджер, підприємець, лідер практики Performance Management у Strategy Partners. Громадянка США, багато років  проживає і працює в Сполучених Штатах Америки.

Читати далі

Розвороти


Цитати


Рекомендовані видання

Блогерам та активним читачам!

Сподобалося видання? Якщо ви маєте блог з активною аудиторією від 25000 осіб та досвід огляду книжних новинок, то ми з радістю надішлемо на огляд безкоштовний примірник. Напишіть нам.

В огляді видання висловлюйтеся щиро, пишіть всі враження: і позитивні, і негативні. Нам необхідні тільки чесні й об'єктивні відгуки!

дані видання

Завантажити обкладинку книжки у високій якості.

Завантажити зображення видання у високій якості.

Завантажити актуальний прайс-лист видавництва.

  • Обкладинка: м'яка
  • Розмір: 245x334 мм, 245x334 мм
  • Кількість сторінок: 208
  • Тип паперу: матовий крейдований

НАД ВИДАННЯМ СТАРАННО ПРАЦЮВАЛИ