Фотографії

Комплект із двох збірників в інфографіці: «Чого не вчать у школі» і «Я відчуваю… Що?» (російською мовою)

Найважливіші навички в інфографіці для дітей і підлітків

Комплект из двух сборников в инфографике: «Чему не учат в школе» и «Я чувствую… Что?» (на русском языке)


Про комплект

Пригадайте, чого нам найбільше бракувало у підлітковому віці? Розв’ְязувати задачі й малювати контурні карти ми вміли, а от як подолати невпевненість у собі, побудувати стосунки з друзями та знайти розуміння батьків, не мали жодного уявлення!

Досі такі важливі знання про те, як керувати емоціями, вибудовувати стосунки й особисті межі, шукати покликання, розвивати здорову самооцінку, так само залишаються за рамками шкільної програми.

 

На щастя, у сучасних підлітків з’явилися чудові помічники — наші книжки — збірники інфографік «Чого не вчать у школі» і «Я відчуваю... Що?».

 

Перша зі згаданих книжок — наш бестселер, збірник інфографік для підлітків «Чого не вчать у школі» — складається із шести розділів. Всі вони націлені на формування здорової і щасливої особистості. Ось їхній повний перелік:

1. Хто я?

2. Мої інструменти

3. Я і мої емоції

4. Спілкування

5. Взаємини

6. Я і моє тіло

 

Також книжка «Чого не вчать у школі» дає відповіді на найважливіші запитання. Зокрема, тут дитина знайде інформацію щодо:

— самоорганізації;

— розвитку емоційного інтелекту;

— навичок комунікації;

— розуміння себе;

— креативності;

— цінності життя;

— здоров’я.

 

Інформація викладена таким чином, що діти віком від 10 років можуть робити власні висновки щодо надзвичайно складних запитань. І все це завдяки грамотно збудованим інфографікам, з яких і складається книжка. Загалом у видання «Чого не вчать у школі» увійшло 35 інфографік, кожна з яких допомагає дитині виробити конкретну корисну навичку.

 

Другу неймовірну книжку інфографік серії «Чого не вчать у школі» — збірку «Я відчуваю... Що?» — ми створили спеціально для юних бунтарів і всіх-усіх-усіх, кому важливо розвивати емоційний інтелект.

 

Другий збірник інфографік ми повністю присвятили темі емоцій, які в пубертатний період часто домінують над підлітком і стають каменем спотикання стосовно себе та у взаєминах з оточенням. У книжці «Я відчуваю... Що?» ми докладно розібрали, як розпізнати свої емоції, прийняти й прожити їх конструктивно.

 

Ось повний перелік тем, що увійшли до збірника інфографік «Я відчуваю… Що?»:

• Що взагалі таке почуття?

• Як зрозуміти, що я відчуваю?

•  Я відчуваю...

• Що робити з почуттями?

• Що відчувають інші?

 

Тут ми зібрали все, що потрібно знати про емоції і почуття і про те, як із ними жити. Як зрозуміти, що відчуваєш, навіть якщо це непросто? Як зрозуміти, що робити з почуттями? Як поділитися ними? Як побудувати взаємини, не ображаючи і не ображаючись? Чи варто висловлювати агресію? Де знаходяться джерела радості і щастя? Що таке любов до себе і як її плекати?

 

Комплект із двох збірників в інфографіці: «Чого не вчать у школі» і «Я відчуваю… Що?» у коротких візуальних відповідях на найголовніші запитання, викладених простою і зрозумілою мовою, допоможе дитині стати самостійнішою, креативнішою, навчить успішно комунікувати з оточенням, розуміти свої емоції й керувати ними, усвідомити цінність життя і здоров'я, а також дасть відповіді на безліч інших запитань, які оминають шкільні вчителі.

Читати далі

До комплекту входять


Галерея


Про автора

«Дочитаєш до 35-ї сторінки, зайди до мене!»


Такий простенький запис залишив генеральний директор однієї з компаній на 35-й сторінці кожного з п’ятдесяти примірників книжки «Від хорошого до величного», які він придбав для своїх ключових менеджерів.


Скільки з них зайшло? Жодного!


Читання стає розкішшю, доступною далеко не всім. При цьому ми втрачаємо можливість переймати ідеї з розвитку бізнесу і вчимося найдорожчим та найдовшим способом — припускаючись помилок.


Команда компанії «Smart Reading», яку заснував Михайло Іванов (так-так, той самий Іванов, який є одним з батьків-засновників видавництва «Манн, Іванов і Фербер»), придумала рішення!


Самарі — тексти, в яких у стислій формі розповідається про ключові ідеї кожної книжки. Вони не просто скорочують текст, а аналізують і збирають всю «сіль», яку автор старається донести до читача. Вони прочитали за вас гори нон-фікшн книжок і відібрали визначні, справді варті уваги.


Отже, хто ж вони головні винахідники й натхненники супернового типу книжок-самарі? Давайте знайомитися ближче.


Михайло Іванов — творець і натхненник компанії «Smart Reading», автор книжки «Посібник з маркетингу професійних послуг» та ін., учасник чемпіонату світу з довгого тріатлону у форматі Ironman.


Михайло привніс у «Smart Reading» свій досвід письменника, видавця й маркетолога, а також талант комунікатора та нетворкера. До проекту «Smart Reading» Михайло створив і 10 років керував видавництвом «Манн, Іванов та Фербер». 


Читання й можливість ділитися цінною інформацією з людьми — давня пристрасть Михайла, і місія на даний момент — зробити корисну інформацію та цінні ідеї доступними для професіоналів і бізнесменів, які прагнуть розвитку!


Марія Горіна — головний редактор і співзасновник компанії «Smart Reading», у минулому консультант з управління, топ-менеджер, підприємець, лідер практики Performance Management у Strategy Partners.

Читати далі

Розвороти


Цитати


Рекомендовані видання

Блогерам та активним читачам!

Сподобалося видання? Якщо ви маєте блог з активною аудиторією від 25000 осіб та досвід огляду книжних новинок, то ми з радістю надішлемо на огляд безкоштовний примірник. Напишіть нам.

В огляді видання висловлюйтеся щиро, пишіть всі враження: і позитивні, і негативні. Нам необхідні тільки чесні й об'єктивні відгуки!

дані видання

Завантажити обкладинку книжки у високій якості.

Завантажити зображення видання у високій якості.

Завантажити актуальний прайс-лист видавництва.

  • Обкладинка: м'яка
  • Розмір: 245x334 мм, 245x334 мм
  • Кількість сторінок: 212
  • Тип паперу: матовий крейдований

НАД ВИДАННЯМ СТАРАННО ПРАЦЮВАЛИ