Фотографії

Комплект зі збірника інфографік «Стосунки. Візуальний гід у любові й дружбі» і книжки-тренінга «Мої стосунки: 100+ технік і запитань про дружбу та кохання» (українською мовою)

Комплект зі збірника інфографік «Стосунки. Візуальний гід у любові й дружбі» і книжки-тренінга «Мої стосунки: 100+ технік і запитань про дружбу та кохання» (українською мовою)


Про комплект

Навички успішної комунікації та побудови міцних стосунків є надзвичайно важливими, особливо для підлітків, які тільки-но починають активно шукати своє місце у світі. Міцні стосунки допомагають підліткам бути впевненими в собі, розвивати здатність до співпраці та вирішення конфліктів. Крім того, підлітки, які мають описані навички, зазвичай досягають кращих результатів у навчанні та мають більше можливостей для особистісного зростання та професійного розвитку у майбутньому. Таким чином, розвиток стосунків є важливим елементом формування здорової та щасливої молодої людини.

Комплект складається із збірника інфографік та книжки-тренінга, які допоможуть підлітку знайти всі необхідні відповіді на важливі запитання та запропонують дієві поради з рішення непростих життєвих ситуацій.

«Стосунки. Візуальний гід у любові й дружбі» — візуальний гід у світі стосунків, який відповість на питання про любов і дружбу. Кожна сторінка пропонує короткі поради щодо самоприйняття, пошуку друзів і коханої людини, а також навичок спілкування з батьками та оточенням. Книжка поєднує серйозні теми з цікавим підходом, містить багато ілюстрацій які полегшують засвоєння матеріалу.

Завдяки збірнику інфографік «Стосунки. Візуальний гід у любові й дружбі» ви дізнаєтеся:

 • у чому секрет щасливого життя;
 • чому все починається зі стосунків із собою;
 • як спілкуватися з батьками, щоб тебе чули;
 • навіщо потрібні друзі;
 • що дають романтичні стосунки;
 • що робити, якщо на тебе тиснуть;
 • який він, твій світ.

«Мої стосунки: 100+ технік і запитань про дружбу та кохання» — це книжка-тренінг, що містить короткі практичні завдання, зрозумілі техніки і запитання про дружбу та кохання. Вона навчить підлітків вибудовувати здорові стосунки з друзями та коханими, радіти спілкуванню і розвивати важливі комунікативні навички, формуючи здорові навички практичним шляхом.

Книжка-тренінг «Мої стосунки: 100+ технік і запитань про дружбу та кохання» відкриє наступні теми:

 • Основні принципи стосунків: увага, розуміння, довіра.
 • Чи потрібно бути завжди в центрі уваги?
 • Чи має людина всім подобатись і бути для всіх хорошою?
 • Що робити, коли просять зробити те, що ти не хочеш?
 • Як правильно говорити «ні» та як реагувати, коли відмовляють тобі?
 • Пошук емоційної підтримки та способи підтримки близьких.
 • Як бути в меншості, не будучи білою вороною, та що робити, коли тебе ігнорують однолітки?
 • Розуміння та подолання самотності.
 • Вираження почуттів кохання та симпатії.
 • Розрізнення дружніх та ворожих стосунків, мирне вирішення конфліктів.
 • Вплив чужих думок на самооцінку.
 • Техніки самомотивації та контролю.
 • Довіра у взаємодіях, ревнощі, уникнення зради та розчарування.
 • Визначення маніпуляцій та різновиди насильства.
 • Розлучення без болю і жалю.

Цей комплект буде корисним для тих, хто прагне покращити якість своїх міжособистісних взаємин та зрозуміти власні почуття. Він допоможе підліткам знайти відповіді на багато життєвих запитань та розвинути навички, необхідні для успішної взаємодії з оточенням.

Читати далі

До комплекту входять


ПРО СЕРІЮ

Чого навчають у школі? Вирішувати завдання з фізики, запам’ятовувати історичні події, писати без помилок... Але як щодо помилок, яких ми можемо уникнути не тільки в словах, але й у власному житті? Як щодо таких важливих речей, як принципи, покликання, мрії, цілі, плани? Де навчитися поводитися з грошима і гаджетами, не відволікатися, проявляти силу волі?

Всьому цьому не вчать у школі ... Але чи здатна людина, що не має цих «м’яких навичок» (англійською soft skills), реалізувати свій талант? Що раніше ми освоюємо ці навички, то більше в нас шансів досягти успіху. Ідеально, коли soft skills ми набуваємо, будучи дітьми, — коли вперше ставимо собі важливі питання щодо життя.

Серія тренінгів базується на нашому бестселері «Чого не вчать у школі»: збірнику, поданому у вигляді барвистих і зрозумілих інфографік, в яких ідеться про найважливіші речі в житті — принципи, покликання, щастя, здоров’я, звички, друзів, емоції.

 

Закріпити ж знання та відпрацювати вміння допоможуть видання нового формату.

Ми створили цілу серію тренінгів із саморозвитку для підлітків, присвячену розвитку навичок самоорганізації і планування, управління емоціями і спілкування, формування здорових звичок.

До серії входять:

 1. Книжка «Чого не вчать у школі», яка охоплює безліч тем щодо самоорганізації, навичок комунікації та розуміння себе, практичний бік яких дитина зможе відпрацювати за допомогою зошита: «Мрій. Плануй! Досягай. Тренінг із саморозвитку для підлітків №1».
 2. Книжка-гід з емоційного інтелекту в інфографіці "Я відчуваю… Що?» — друга неймовірна книжка інфографік серії «Чого не вчать у школі», присвячена темі емоцій та розвитку емоційного інтелекту. Відпрацювати та закріпити ці знання й навички на практиці дитина зможе за допомогою зошита-тренінгу: «Робота з емоціями. Я відчуваю… Що? 100+ технік».
 3. Розумний настінний календар на 2022 рік «Чого не вчать у школі», до якого увійшли 12 яскравих інфографік, допоможе дитині стати самостійнішою, креативнішою, навчить успішно комунікувати з оточенням, розуміти свої емоції й керувати ними! Також календар прокачуватиме необхідні навички протягом цілого року!

А також на підході:

Книжка і зошит-тренінг № 3 — про мислення, звички, здоров’я.

Усі книжки й тренінги — це своєрідні квести, що не мають готових рішень, але містять завдання, які допоможуть знайти орієнтири — в якому напрямку розмірковувати, чого вчитися, де шукати відповіді.

Видання, що входять до серії:

Читати далі

Галерея


Про автора

Створюємо для вас по-справжньому корисний та цікавий продукт!

Команда авторів Моноліт Bizz - це об'єднання талановитих та завзятих людей. Ми всі дуже різні. Але маємо одну спільну любовь - читання! І одну спільну мету - створити для вас по-справжньому цікавий і корисний продукт!

Ми вже маємо чималий асортимент і продовжуємо працювати в сфері проєктів категорії «smart».

Серії інфографік та самарі - інноваційні продукти, що дозволяють отримати максимальну користь від читання при мінімальних витратах часу. Видання представлені у трьох форматах  - книжному, графічному та аудіо.

Ці книжки позитивні, зрозумілі й легкі для сприйняття, вони покликані розвивати інтелект та м’які навички, збільшувати усвідомленість.

Читати далі

Розвороти


Цитати


Рекомендовані видання

Блогерам та активним читачам!

Сподобалося видання? Якщо ви маєте блог з активною аудиторією від 25000 осіб та досвід огляду книжних новинок, то ми з радістю надішлемо на огляд безкоштовний примірник. Напишіть нам.

В огляді видання висловлюйтеся щиро, пишіть всі враження: і позитивні, і негативні. Нам необхідні тільки чесні й об'єктивні відгуки!

дані видання

Завантажити обкладинку книжки у високій якості.

Завантажити зображення видання у високій якості.

Завантажити актуальний прайс-лист видавництва.

 • Розмір: 244x334 мм, 205х285 мм
 • Кількість сторінок: 264
 • Тип паперу: офсетний, матовий крейдований

НАД ВИДАННЯМ СТАРАННО ПРАЦЮВАЛИ