Фотографії

Майстер емоцій. Як подолати внутрішній негатив і навчитися керувати своїми почуттями

Контроль емоцій — це ключ до позитивного життя і внутрішньої гармонії

Майстер емоцій. Як подолати внутрішній негатив і навчитися керувати своїми почуттями


Про книгу

Прагнете стримати негатив? Відчуваєте, що недостатньо добрі? Потрібна допомога в боротьбі зі стресом?

Розв’язання проблеми негативних почуттів полягає у розумінні того, як працюють наші емоції, а також у застосуванні спеціальних методик, які допомагають опанувати себе та навчитися керувати емоційним станом якомога ефективніше.

«Майстер емоцій» — це посібник, який наші батьки мали б подарувати нам ще при народженні. Завдяки інформації, вміщеній тут, ви дізнаєтеся, як подолати негатив і мати щасливе та повноцінне життя.

А ще на сторінках цієї книжки є:

  • Проста формула, за допомогою якої можна перепрограмувати свій розум так, щоби мати більше позитивних емоцій.
  • 31 проста стратегія подолання негативних емоцій.
  • Секрет зміни власної історії, який дозволяє взяти під контроль своє життя.
  • Практичні вправи для подолання стресових ситуацій, захисних реакцій, ревнощів, страху та інших негативних емоцій.
  • Інформація про те, як використовувати емоції для особистісного зростання.
  • І багато інших корисних відомостей.

Книжка «Майстер емоцій» містить чимало практичних вправ, які безпосередньо позитивно впливатимуть на ваше емоційне благополуччя. Тож, якщо ви прагнете опанувати негативні почуття, взяти під контроль свій емоційний стан і провадити більш позитивний та спокійний спосіб життя, придбайте цю книжку вже зараз.

Читати далі


Про автора

Тібо Морісс є письменником, коучем та засновником сайту Whatispersonaldevelopment.org. Його публікації представлені на провідних вебсайтах з особистісного розвитку, як-от Lifehack, TinyBuddha, Goalcast та Addicted24Success. Він відомий своєю роботою у галузі саморозвитку та психології успіху, є автором понад 20 книг, серед яких бестселер №1 на Amazon «Майстер емоцій», що розійшовся накладом понад 400 000 примірників і був перекладений більш ніж 30 мовами.

Пристрасно захоплений самовдосконаленням і безмежними можливостями людського мозку, Тібо Морісс визначає свою особисту місію так: допомагати людям максимально реалізувати потенціал і досягти найвищих рівнів самовдосконалення та свідомості. Його роботи зазвичай базуються на дослідженнях і практичних стратегіях, які допомагають людям досягати своїх цілей і розвивати внутрішню силу.

А ще цей непересічний чоловік закоханий у вивчення іноземних мов. Він француз за національністю, володіє англійською та японською мовами, прожив майже 10 років у Токіо та має ступінь МВА в провідному економічному університеті Японії.

Якщо вам подобаються прості практичні та надихаючі книги, і ви прагнете покращити своє життя, вам сподобається його творчість.

Читати далі

Рекомендовані видання


Відгуки на книгу

Блогерам та активним читачам!

Сподобалося видання? Якщо ви маєте блог з активною аудиторією від 25000 осіб та досвід огляду книжних новинок, то ми з радістю надішлемо на огляд безкоштовний примірник. Напишіть нам.

В огляді видання висловлюйтеся щиро, пишіть всі враження: і позитивні, і негативні. Нам необхідні тільки чесні й об'єктивні відгуки!

Майстер емоцій. Як подолати внутрішній негатив і навчитися керувати своїми почуттями

Контроль емоцій — це ключ до позитивного життя і внутрішньої гармонії

0 грн

дані видання

Завантажити обкладинку книжки у високій якості.

Завантажити актуальний прайс-лист видавництва.

  • Обкладинка: тверда

НАД КНИГОЮ СТАРАННО ПРАЦЮВАЛИ