Фотографії
Фотографії
Галерея
ПЛАКАТ В ДЕТАЛЯХ
Розумний плакат-гра «Історія відкриттів і винаходів»
Чи знаєте ви, що перший комп’ютер був створений понад дві тисячі років тому, а звичайний ніж для чищення овочів з’явився пізніше, ніж літаки та поїзди?
Пропонуємо вам в ігровій формі здійснити захопливу подорож історією розвитку цивілізації за допомогою унікального розумного плакату.
Окрім веселої гри, за QR-кодами на плакаті можна перейти до розгорнутих пізнавальних статей про винаходи та історичні епохи. Отож доєднуйтесь до гри та навчання!
Розумний плакат-гра «Історія відкриттів і винаходів»
- Саморозвиток
- Дітям
- Готуються до друку
- Розвиток інтелекту
- Soft skills
- Для шкільного віку
- Від 7 до 14 років
- Від 14 до 16 років
- Розумні плакати
- Світ навколо нас
- Пізнавальні видання
- Сімейне дозвілля
- Подарунки дітям
- Емоційний інтелект
- Новорічні хіти
Про плакат
Наша серія розумних плакатів поповнилася новим креативним виданням у незвичному форматі!
Розумний плакат-гра «Історія відкриттів і винаходів» — це креативний плакат великого розміру (1400 х 190 см), який поєднує пізнавальну функцію з елементами захопливої гри для всієї родини.
Це видання з авторськими малюнками, які створені талановитою художницею Анжелікою Мірошніченко, яка працювала над ним протягом декількох місяців.
Завдяки яскравим ілюстраціям, які передають атмосферу різних історичних епох, плакат легко інтегрується в інтер’єр дитячої кімнати чи навчального куточка, стаючи одночасно і прикрасою, і навчальним матеріалом. Будь-якої миті допитлива дитина може використати вільну хвилину, щоб дізнатися щось нове про досягнення людства — від найдавніших часів до сучасності, обравши самостійно будь-який період і відкриття. Ми впевнені, що з часом ви будете приємно здивовані, наскільки добре ваша дитина розуміється на історії створення двигуна, електромагніту, фортепіано та багатьох інших винаходів.
Головна ідея
Герої плаката — родина з тата, мами, доньки й сина — супроводжують гравців у подорожі по ігровому полю, яке поділено на історичні періоди:
- Ранній палеоліт;
- Середній палеоліт;
- Пізній палеоліт;
- Мезоліт;
- Неоліт;
- Бронзовий вік;
- Залізний вік;
- Класична античність;
- Середньовіччя;
- Епоха Відродження;
- Новий час;
- Новітній час.
Кожен період має інтерактивні QR-коди, які відкривають доступ до статей з цікавою інформацією про ключові винаходи людства.
Граємо всією родиною
Ще один секрет розумного плаката «Історія відкриттів і винаходів» — його можна використовувати не лише для навчання, а й як захопливу гру для всієї родини чи друзів. Діти особливо цінують час, проведений разом із батьками, і цей плакат-гра стане чудовою нагодою зібрати всю сім’ю разом.
Оскільки ігрова функція розумного плакату є додатковим бонусом цього видання, то до комплекту не входять фішки й кубики, але їх можна легко замінити на ґудзики, фігурки чи інші дрібні предмети.
Як грати
Гра починається з клітинки «кам’яний вік». За допомогою кубика гравці пересуваються полем, відвідуючи історичні періоди до завершення в «новітньому часі».
Напрямок руху вказують стрілки та клітинки з умовними знаками:
Визначення переможця
Перемагає той, хто першим пройде шлях від початку кам’яного віку до космічної колонізації Марса. Грати можна від двох до десяти учасників, і кожен, пройшовши всі періоди, дізнається про історію винаходів та відкриттів людства.
Розумний плакат-гра «Історія відкриттів і винаходів» — це весела розвага й справжня пізнавальна подорож у часі. Нумо грати та навчатись!
Галерея
ПЛАКАТ В ДЕТАЛЯХ
Блогерам та активним читачам!
Сподобалося видання? Якщо ви маєте блог з активною аудиторією від 25000 осіб та досвід огляду книжних новинок, то ми з радістю надішлемо на огляд безкоштовний примірник. Напишіть нам.
В огляді видання висловлюйтеся щиро, пишіть всі враження: і позитивні, і негативні. Нам необхідні тільки чесні й об'єктивні відгуки!
Розумний плакат-гра «Історія відкриттів і винаходів»
дані видання
Завантажити обкладинку книжки у високій якості.
Завантажити зображення видання у високій якості.
Завантажити актуальний прайс-лист видавництва.
- Розмір: 1400*1163 мм
- ISBN: ISBN 978-617-8119