Notice: Undefined index: product_id in /var/www/bizz.monolith.in.ua/catalog/model/catalog/article.php on line 22Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /var/www/bizz.monolith.in.ua/catalog/controller/common/footer.php on line 6 Граємось і навчаємось - Календар-гра, видавництво Моноліт Бізз

Граємось і навчаємось

04 Грудня 2020       views 842


Наскільки важливим для людини є вміння взаємодіяти з іншими людьми? Неоціненним! А чи всі ми, дорослі, маємо цю навичку і вдало нею користуємося? Не всі. А чи хочемо, щоб ці навички мали наші діти? Обов’язково!


Календар-гра, що вийшов у нашому видавництві є чудовим тренажером для спілкування та навчання.Позитивні емоції при цьому гарантовані, бо ж чи можна стримати посмішку, дивлячись на ці кумедні ілюстрації… А все, що робиться з позитивом, має стократ кращий результат.
Тому вся інформація календаря, націлена на розширення світогляду дитини, швидко ляже на полички засвоєних знань. А цікавинок тут доста. Від історичних фактів до світових відкриттів та рекордів.

Розширять діти і знання з української та світової літератури.


Словом, кожен знайде тут своє.І фізики.І хіміки.І рокери.І хакери.І готи. І патріоти.


Крім того, календар швидко підкаже, яке сьогодні свято в Україні чи за кордоном. І підкаже ідею, як його відсвіткувати))


Придбати «Календар-гру на 2021 рік» можна тут.


Радимо прочитати