Секрети зіркового подружжя

12 Лютого 2021       views 1522


Ще Лев Толстой писав, що «усі щасливі сім’ї щасливі однаково», та попри це, кожен із нас прагне дізнатися секрет того невловимого сімейного щастя. Хтось читає книжки і журнали, хтось ґрунтовно поринає у наукові дослідження сімейної психології (і геть не факт, що при цьому має щасливий шлюб), хтось береться все перевіряти на власних помилках і набитих ґулях, а комусь навіть щастить з першого разу…


Звісно, ви теж можете обрати будь-який із названих шляхів. Однак, якщо все ж чужі ґулі вам небайдужі, — наполегливо рекомендуємо гарячу новинку, що вийшла у нашому видавництві, — «Сім’я: бізнес-проєкт ХХІ століття».


Авторами цього видання стали непересічні українські медіа-персони: Андрій Оністрат і Валентина Хамайко. Чому варто прочитати саме цю книжку? Тому що:


— за плечима Андрія та Валентини цілком достойний термін щасливого подружнього життя;


— разом у них шестеро дітей на двох (четверо спільних), і батьки цілком дають раду вихованню та розвитку дітей, не залучаючи нянь, помічниць тощо, ба більше, діти відвідують численні гуртки, спортивні заняття і показують неабиякі досягнення; — Андрій та Валентина цілком успішні і поза сім’єю, тож варто повчитися їхньому вмінню поєднувати кар’єру та сім’ю;


— в Андрія це не перший шлюб, тож відверті зізнання, чого не варто робити у шлюбі, заслуговують на повагу і увагу;


— у книжці справді викладено неординарний погляд на сім’ю, тож найвимогливіші читачі будуть приємно здивовані.


У цілому мова книжки колоритна і заслуговує окремої уваги. Фактично її можна розібрати на цитати й афоризми.


Судіть самі, ось кілька достойних висловів із книжки «Сім’я: бізнес-проєкт ХХІ століття»:


«Скіл, якого потребує кожен чоловік, — уміння спілкуватися з жінкою».


«Жінка — тонка істота. Це інструмент, на якому потрібно вміти грати».


«Претензія — це початок війни».


«Те, що ощасливлює одну жінку, анітрохи не має ощасливити іншу».


Саме це зумовило своєрідне оформлення книжки. Такого макету ви не знайдете у жодному іншому виданні. Обраний стиль поміж собою ми, команда видавництва, назвали «чтиво без маркерів». Геть усі афористичні думки авторів мають стильове виділення, аби впадати в око і добре запам’ятовуватися.А ще особливо тішить вагомий додаток до книжки у вигляді яскравих фотографій Андрія, Валентини та їхніх малюків.Читайте із задоволенням і будьте також щасливі.


Придбати книжку можна за посиланням: https://bizz.monolith.in.ua/ru/books/semja-biznes-proekt-21-stolittja-ukr


Радимо прочитати