Notice: Undefined index: product_id in /var/www/bizz.monolith.in.ua/catalog/model/catalog/article.php on line 22Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /var/www/bizz.monolith.in.ua/catalog/controller/common/footer.php on line 6 Вікорія Попін — рецепт морозива з книжки «Ай-Кім! Морозиво для Лесі» від Таіс Золотковської

Відчуй дитинство на смак

21 Березня 2018       views 2067


Морозиво — чи не найбільш ностальгічний і теплий (як не дивно) спогад дитинства. Було це 30, 20 чи 10 років тому — не важливо. Мама дбайливо притрушує морозиво шоколадною стружкою; ви разом із хлопчаком із сусіднього під’їзду обираєте його в магазині; закутавшись у ковдру, ви їсте його ложкою просто з відерця, сидячи на дивані й дивлячись в екран телевізора… Такі моменти часто губляться в пам’яті під купою більш важливих і значущих подій.

                                                                                                                                                          

Вікторія Попін спробувала оживити їх, зробити так, аби смак дитинства знову заграв на кінчику язика. Цей «білет» у дитинство можна знайти на останній сторінці дитячої книжки «Ай-Кім! Морозиво для Лесі» від Таіс Золотковської.

                                          


Відчуйте себе маленькими знову, навіть разом із власними дітьми, навіть якщо ви втомилися. Смак полуниці з вершками й легкого смутку за дитинством, яке вже минуло, стане до душі будь-якому дорослому. Він допоможе вдихнути на повні груди й знову застрибнути на санчата й з’їхати з гори на повній швидкості!

Детальніше про книжку можна дізнатися за посиланням: https://bizz.monolith.in.ua/uk/books/ay-kim


Радимо прочитати